Tanio skóry nie sprzedam

5cecba7b73606721c8eafcaa6d7c74be.png

:rofl:

fc28ec8c7d9eaa3adf5d1277ebb43924.jpg
 
Jak "gala"?
Ja tylko chwilkę byłem, gdyż musiałem mieć 1 walkę, aby zdążyć do klubu. Ale jak dla mnie super. Ludzie nawet przyszli, coś tam krzyczeli i chyba jak to będzie cyklicznie to będzie to fajny wstęp dla młodych aby mieć przetarty szlak przez tremę i na np. Almmę wjechać na pełnej. A ja znowu przegrałem...
 
Dupa znalazła na drodze żółwia i chciała go uratować... wrzucając tego sympatycznego osobnika do stawu.

Embedded media from this media site is no longer available

PLOT TWIST: Żółwie lądowe nie dość, że nie latają, to nie potrafią również pływać.

comment_7IWfM1G4WxldtRnQAF6kvuHTy0e026Gq,w400.jpg

Komentarze pod filmikiem:

- "Damn I wonder how many she saved"

- "Dumb bitch is probably a turtle serial killer and she doesn't even realise it."

- ""Put me down u ignorant bitch""
 
Last edited:
Ja tylko chwilkę byłem, gdyż musiałem mieć 1 walkę, aby zdążyć do klubu. Ale jak dla mnie super. Ludzie nawet przyszli, coś tam krzyczeli i chyba jak to będzie cyklicznie to będzie to fajny wstęp dla młodych aby mieć przetarty szlak przez tremę i na np. Almmę wjechać na pełnej. A ja znowu przegrałem...

Fajnie gdyby to się przerodziło w takie bokserskie piątki czy tam soboty jak to dawniej było na Wiśle. Wpadałeś do klubu, nawet spoza miasta dobierali ci przeciwnika i normalna walka z sędzią i kornerami. Świetna sprawa
 
Back
Top