Tanio skóry nie sprzedam

http://bleacherreport.com/articles/767966-watch-and-listen-mmas-15-worst-fighter-entrance-songs/page/17



:-)
 
Cactus
błąd na błędzie na tej stronie
1. Mariusz nie wychodził do tej piosenki chyba jeszcze na żadnej gali KSW
2. z tego co mi wiadomo z języka angielskiego to "po prostu sobą bądź" nijak ma sie do "give me the ring", z reszta tlumaczenie "give me the ring" zdania "dawaj na ring" to jak slynne "tanio skory nie sprzedam" jako "i won't sell my skin cheap" ;]

ale ogólnie wiocha na maksa ta piosenka :-)
 
Właśnie też zauważyłem, że nigdy przy niej nie wychodził, ale samo odnotowanie jest godne uwagi :-).
 
@up oni juz chyba wszyscy w wiezieniu siedza?



dfe733b047d28014f20c111ee7743a31.gif
 
Nikt nie siedzi w więzieniu i nikt nie został nawet oskarżony. Stąd ten filmik i cała akcja o rozpoznanie ofiary jaką przeprowadzano na facebooku i czymś jeszcze. Białas mieszka w Fresno obecnie i dalej naucza karate. Na YT jest filmik jak tłumaczy swoim uczniom ducha Okinawy i Czarnoskórych ludzi, którzy byli gnębieni i przez to stali się śliniejsi itd. Czarnuch z kolei był już o coś oskarżany w przeszłości, ale uniknął wyroku czy cos w tym stylu. Obaj mają chyba przeszłość militarną, na bank białas, nie wiem jak z czarnuchem.







Osoba która została zabita na tym filmiku i którą odnaleziono w kuble za ową akademią w której filmik był kręcony, była niespełna rozumu i była dość dobrze znana w tamtejszej okolicy, nie wiem czy był bezdomny ale białas twierdził że często widywano go dojadającego po ludziach resztki w pobliskiej Pizzerii.
 
Niech dobrze zrozumiem .Wzieli jakiegoś wariata? wcisneli kit ze jest jakims mistrzem kung fu,ten czarny zabił go przed kamerą,i nic im sie nie stało??!!.filmik jest w internecie od kiedy?to swieza akcja?
 
Ofiara ponoć chodziła po okolicy i przekonywała każdego że niedługo będzie nauczać w owej szkole bo Jezus daje jej tajemne nauki czy coś w ten deseń (Tak przynajmniej historię opowiadał mistrze tej szkoły, czyli białas w ciemnym kimono) Nie wiem co Ci ludzie mieli w głowach, ale wzięli sobie do serca słowa tego biednego człowieka i postanowili najwyraźniej dać mu lekcję prawdziwej sztuki walki. Widać na filmiku jak mężczyzna jest wystraszony bo zdaje sobie sprawę że coś jest nie tak, powtarza że nie przyszedł walczyć lecz nauczać, czego najwidoczniej Czarnuch nie miał zamiaru słuchać. Jak widać na filmiku nauka przeradza się w katowanie człowieka które doprowadziło potem do jego śmierci. Filmik wypłynął na jaw kiedy okazało się że ta osoba dalej uczy (czy jakoś tak) i była akcja o to żeby ich oskarżyć i odebrać im prawa do nauczania, ale strona na Facebooku z akcją już nie istnieje bo próbowałem ją odnaleźć.



Biorąc jednak pod uwagę scenę na filmiku, na poważnie biorę pod uwagę pomyłkę jaka mogła wdrzeć się do tych informacji odnośnie osoby nie spełna rozumu. Ja widzę tam kilka niepoczytalnych osób, i bynajmniej żadną z nich nie jest ten biedaczek który sądził że naucza go Jezus.
 
Z tego co udalo mi sie ustalic, to filmik pochodzi z 1984 roku, a sprawie zrobilo sie glosno kilka lat temu, ponizej jeden z newsow z tego okresu,
 
Nie szukałem na własną rękę nic na Facebooku, kliknąłem odnośnik z jakiegoś agielskiego forum na którym temat był opisany i tamten link nie działał, ani ten do profilu na Facebooku ani ten do strony o całej sprawie.



VXhLCsVFUgM[/media]/a/p
p
a href=]








Dwa kolejne filmiki z tym gościem dla zainteresowanych.
 
Przez was jestem dobity, nie znosze takich filmików, nie spodziewałem sie takiego hardcoru tutaj i żałuję że to obejrzałem.
 
Back
Top