Tanio skóry nie sprzedam

Przecie to gówno, a nie problem logistyczny, tylko zwykłe pazerstwo. Jakby mieli podać każdemu choćby po łyku wina mszalnego, to by trzeba pewnie zgrzewkę wina na msze wnosić. Okazałoby się, że pół tacy na wino dla wiernych schodzi.

A w ogóle to jakby teraz przyjąć, że byłaby wojna nuklearna, albo Yellowstone by wybuchło i świat by pokrył się chmurami, które by zablokowały dostęp światła słonecznego, to myślę, że i tak byśmy wytrwali. :D

@Fresh właśnie widzę, ja nie jestem znawcą świętych itp. Koncentruję się na Słowie Bożym.
 
A w ogóle to jakby teraz przyjąć, że byłaby wojna nuklearna, albo Yellowstone by wybuchło i świat by pokrył się chmurami, które by zablokowały dostęp światła słonecznego, to myślę, że i tak byśmy wytrwali. :D

@Fresh właśnie widzę, ja nie jestem znawcą świętych itp. Koncentruję się na Słowie Bożym.
@Mort serio porównujesz sytuację wybuchu i przejściowego zapylenia atmosfery do zniknięcia słońca i zmiany temperatury w przeciągu kilku minut do zera bezwględnego? W ogóle ŁOT DE FAK?
 
Aż mi sie Mort przypomniało:

Bogdan Kacmajor nadawał członkom sekty nowe imiona (sama nazwa sekty pochodzi od nowych imion Kacmajora - Nie i jego żony - Bo). Swoje dzieci nazwał następująco: Niebo Idzie, Do, Nas, Co Dzień, Nowe, Świtem, Mądrość.

Inne przykładowe imiona to: Ambasador (Zbigniew Sajnóg), Anioł Rowerowy, Do Góry Nogami, Tęcza Atomowa, Apartament nr 8, I Śrubokręt Nie Pomoże, Autobusem Przez Miasto, Trójkątyzacja Kota, Ejty, Bonanza, Raj, C-14, Baron Rotszyld, Żywią i Bronią, Audi, Rodzina Ach, Ciuch, Buch, Uch, Bo Pierwsze, Bo Drugie, Bo Czwarte, Bo Piąte, Bo Ósme, Na Zachód, Na Północ, Na Wschód, Szanowna, Nas, Do, Drynk, Wa, Dadarada, Zeppelin.
 
@Mort serio porównujesz sytuację wybuchu i przejściowego zapylenia atmosfery do zniknięcia słońca i zmiany temperatury w przeciągu kilku minut do zera bezwględnego? W ogóle ŁOT DE FAK?

Rozkminiam z każdej strony po prostu. Nie wiem o co chodziło Ojcu Pio, ale no... trochę pojechał. Można zawsze przyjąć, że za świat uznaje cały wszechświat, jedno słońce w tę czy wewte... :D
 
@Mort serio porównujesz sytuację wybuchu i przejściowego zapylenia atmosfery do zniknięcia słońca i zmiany temperatury w przeciągu kilku minut do zera bezwględnego? W ogóle ŁOT DE FAK?
Byle by mial kto msze odprawic i mozemy byc spokojni.
 
Dobra od tej linii,
kontynuujcie
ględzenia o dupie Maryny:

-----------------------------------------------------------------------------------------------
 
Albo sie droczycie, albo naprawde nie wiecie w jakim kontekscie to napisalem :O
ten mortal kombat stary jak swiat

Zeby nie bylo offtopu


z dzisiejszego meczu
:rofl:
 
Albo sie droczycie, albo naprawde nie wiecie w jakim kontekscie to napisalem :O
ten mortal kombat stary jak swiat

Zeby nie bylo offtopu


z dzisiejszego meczu
:rofl:

Droczymy się :D A przynajmniej ja.
Stary, ale jary. I tak ma być!
 
  • Like
Reactions: mat
Szpilki na Giewoncie.
11846715_411723602367368_307696104352932366_n.jpg


Życzę jej by stało się jej to co mnie. przekrzywia jej się noga na obcasie(tzn mnie sie przekrzywila nie na obcasie), mocno. Kolano nagle znajduje się z drgiej strony nogi, okręcone o 180 stopni. Nie potrafi wrócić na swoje miejsce, wszystko w środku połamane. Kurwa, aż mnie skręca z bólu na samą myśl.
 
Last edited:
Szpilki na Giewoncie.
11846715_411723602367368_307696104352932366_n.jpg


Życzę jej by stało się jej to co mnie. przekrzywia jej się noga na obcasie(tzn mnie sie przekrzywila nie na obcasie), mocno. Kolano nagle znajduje się z drgiej strony nogi, okręcone o 180 stopni. Nie potrafi wrócić na swoje miejsce, wszystko w środku połamane. Kurwa, aż mnie skręca z bólu na samą myśl.

Albo nie doodałeś "nie" , albo jesteś pojebujs :fro:



Powodzenia kurwa w dżungli jak się kiedyś zgubicie xD


Zobaczył, że swój - to puścił
 
Swoją drogą, chyba tylko przez King Konga goryle uchodzą za najgroźniejsze małpy. Bo z tego co wiem, w rzeczywistości, szympans o najgorszy skurwysyn, potrzeba na niego 3,4 ludzi, a w zoo co chwila są wypadki, że szympans kogoś zajebał.
 
Swoją drogą, chyba tylko przez King Konga goryle uchodzą za najgroźniejsze małpy. Bo z tego co wiem, w rzeczywistości, szympans o najgorszy skurwysyn, potrzeba na niego 3,4 ludzi, a w zoo co chwila są wypadki, że szympans kogoś zajebał.

Goryl jest wielki i nie musi za dużo robić - odstrasza rozmiarami
 
Back
Top