Tanio skóry nie sprzedam

Tak sie zastanawiam: Czy zawodnicy jakiegokolwiek innego sportu są choćby w części tak żenujący jak piłkarze? Nie wiem, koszykarze? Ktokolwiek?
 
Tak sie zastanawiam: Czy zawodnicy jakiegokolwiek innego sportu są choćby w części tak żenujący jak piłkarze? Nie wiem, koszykarze? Ktokolwiek?
ale wiesz, ze nie kazdy pilkarz sie zachowuje jak ten z filmu?
 
f846c9e2547b58586e9b0d002f0921d0.jpg
 
Skoro zasady im pozwalają na symulowanie i jest to mimo wszelakich akcji "Fair play" trenowane i praktykowane to nie ma się czemu dziwić, że proceder wciąż kwitnie. Żółte kartki wprowadzili, niewiele to zmieniło. Czerwone może już bardziej by dały efekt, a zawieszenia na pare meczy lub całą rundę wyeliminowały by chętnych do symulowania na stałe wg mnie ;] Problem jednak taki, że wielu sędziów jest ślepych i mogliby dawać kary tym, którzy byli faktycznie faulowani ;]
 
Co Wy ludzie macie za fazę żeby porównywać piłkę nożną, gdzie trzeba przede wszystkim strzelać bramki do mma, gdzie liczy się kontakt bezpośredni i wzajemne uprzejmości aby wygrać starcie. To, że większość tych płaczków symuluje to nie powód aby ich porównywać z fighterami z jakiegokolwiek szczebla sportowego bo zwyczajnie to nie wypada i nie m sensu. To tak jakby porównać warcaby do piłki ręcznej.... niby chodzi o zwycięstwo co?
 
Co Wy ludzie macie za fazę żeby porównywać piłkę nożną, gdzie trzeba przede wszystkim strzelać bramki do mma, gdzie liczy się kontakt bezpośredni i wzajemne uprzejmości aby wygrać starcie. To, że większość tych płaczków symuluje to nie powód aby ich porównywać z fighterami z jakiegokolwiek szczebla sportowego bo zwyczajnie to nie wypada i nie m sensu. To tak jakby porównać warcaby do piłki ręcznej.... niby chodzi o zwycięstwo co?
Płaczę o piłę zawsze bawią. I najwięcej o piłkarzy są chyba pospinani ludzie ze środowiska mma jak np Gamer, zagląda im w portfel, a pan Pędziszewski wyśmiewa specyfikę treningu piłkarskiego (dopiero potem Masu go naprostował).

terry-butcher.jpg
- Piłkarz
najman_mma_attack2.jpg
- Zawodnik mma

Beka:)
 
Back
Top