Tanio skóry nie sprzedam

No dobra, narzekamy tak na jakas wszechobecna patole, a niech pierwszy rzuci kamieniem ten, ktory nigdy jakichs rapsow z przeklenstwaminie sluchal.
 
Jak ma dobre geny to wtedy będzie wyglądał na 25-26, więc akurat:)

martwię się jedynie zmarszczkami od uśmiechania się, bo mi z japy uśmiech prawie nie schodzi :D

images
 
to właśnie zrobiłem :D a koleżanka jak wyszedłem z łazienki oczywiście 'Jaki ty jesteś przystojny!'

czemu te baby tak hejtują wąsa ;(
A przecież facet chce czasem wyglądać jak Tom Selleck albo Burt Reynolds:( Wonsy jeszcze wrócą do łask, wtedy będziemy mieli swoje 5minut!
0224130.jpg
 
A przecież facet chce czasem wyglądać jak Tom Selleck albo Burt Reynolds:( Wonsy jeszcze wrócą do łask, wtedy będziemy mieli swoje 5minut!
0224130.jpg
Ja to sie czesto ze znajomymi zakladalem o rozne rzeczy i dosc czesto pokuta bylo niegolenie wonsa przez miesiac. Oczywsicie wszystko dookola mailo byc ladnie ogolone tylko wonsy na przedzie zostawione. To byl trudnyczas w moim zyciu gdzie sie nie zjawilem ludzie jakos glupkowato sie usmiechali bo w koncowej fazie mailem podobna flance pod nosem do tego Toma Sellecka. Mowiono, ze wygladalem jak czechoslowacki aktor z filmow dla doroslych:sad:
 
Ja to sie czesto ze znajomymi zakladalem o rozne rzeczy i dosc czesto pokuta bylo niegolenie wonsa przez miesiac. Oczywsicie wszystko dookola mailo byc ladnie ogolone tylko wonsy na przedzie zostawione. To byl trudnyczas w moim zyciu gdzie sie nie zjawilem ludzie jakos glupkowato sie usmiechali bo w koncowej fazie mailem podobna flance pod nosem do tego Toma Sellecka. Mowiono, ze wygladalem jak czechoslowacki aktor z filmow dla doroslych:sad:

Ale miałeś wzięcie. :D Nie martw się tym co ludzi o Tobie mówią!
 
Ja to sie czesto ze znajomymi zakladalem o rozne rzeczy i dosc czesto pokuta bylo niegolenie wonsa przez miesiac. Oczywsicie wszystko dookola mailo byc ladnie ogolone tylko wonsy na przedzie zostawione. To byl trudnyczas w moim zyciu gdzie sie nie zjawilem ludzie jakos glupkowato sie usmiechali bo w koncowej fazie mailem podobna flance pod nosem do tego Toma Sellecka. Mowiono, ze wygladalem jak czechoslowacki aktor z filmow dla doroslych:sad:
Niektórzy jak zgolą wąs to wychodzi z nich prawdziwa natura:D U Ciebie akurat na odwrót, w sensie jak zauścisz heh
 
Last edited:
No dobra, narzekamy tak na jakas wszechobecna patole, a niech pierwszy rzuci kamieniem ten, ktory nigdy jakichs rapsow z przeklenstwaminie sluchal.
Ale kiedyś takich kawałków słuchało się w pełnej konspiracji przed rodzicami albo "facetką" ze szkoły żeby przypału nie było, a teraz widzę, że takie rzeczy pchane są dzieciakom do głów już za przyzwoleniem dorosłych...
 
Back
Top