Tanio skóry nie sprzedam

Gdy w niedzielę rano masz kaca i suszy Cię jak dzika po szyszkach, myślisz że gorzej być nie może ...

 
Gdy w niedzielę rano masz kaca i suszy Cię jak dzika po szyszkach, myślisz że gorzej być nie może ...


Głupio zrobił, trzeba było nastawić pyska jak się fontanna zrobiła i wszystko by od razu było pięknie heh
 
Zatrzymanym policja udziela lekcji dobrego wychowania


773b878f1f7a11c2f8c01ee54114cdb8.gif
d2ffb067426b894f014986d0f6083141.gif
 
9 albo 10 marca wyszła afera z polskimi modelkami które sprzedawały się za petrodolary szejkom, a Popek 10 już zrobił kawałek :-D
 
Komentarz znaleziony pod tym wideo


When I was 17, my mother told my grandfather "if you don't stop smoking, you'll never live to see your grandchildren graduate" and my grandpa quit that day and promised to never smoke again. 3 years later he died of lung cancer and I fell on my knees and vowed to never smoke again. It's been extremely tough and I've beat cravings and temptation. I'm 27 now and haven't smoked in ten years. I'm starting to regret not smoking for those ten years because this song gave me cancer anyway.

:jump::jump:
 
Nie widzę związku ;] Piosenka megapopowa, ale pozytywna w pewnym sensie. A i Cher fajna ;D Nikt nie każe słuchać przecież nikomu na siłę, ale z jakiegoś powodu ta osoba tego kawałka odsłuchała, Ty również :D

Za to mój dziadek też zmarł na raka płuc po tym jak przestał palić bodajże 12 lat wcześniej. Po takim czasie palenia lepiej już nie rzucać, bo organizm doznaje zbyt dużego szoku.
 
Pewnie raka dostał pare lat wcześniej zanim zmarł. Za mały byłem, a nie dowiadywałem się zbyt szczegółowo. W każdym razie chciał rzucić dla zdrowia, ale zdrowia mu to nie dało, bo rak i tak przyszedł.
 
To raczej średnio pasuje do kozackich/bandyckich zachowań z różnych prezentowanych filmików, ale może się nie znam ;-) No i raczej temat nie jest śmieszny dla mnie, więc może go zakończmy w tym temacie.
przepraszam Born. Mea culpa.
 
Nie widzę związku ;] Piosenka megapopowa, ale pozytywna w pewnym sensie. A i Cher fajna ;D Nikt nie każe słuchać przecież nikomu na siłę, ale z jakiegoś powodu ta osoba tego kawałka odsłuchała, Ty również :D

Za to mój dziadek też zmarł na raka płuc po tym jak przestał palić bodajże 12 lat wcześniej. Po takim czasie palenia lepiej już nie rzucać, bo organizm doznaje zbyt dużego szoku.
Sorry, muszę chłopaki. Kurwa Born, ale ty pierdolisz!
 
Niezłe @Scurvol To chyba nie są jedynie "akcje kibicowskie"? Policja zorganizowana beznadziejnie, za to druga strona dość solidnie. U nas już dziś tego prawie nie ma, walki jedynie na dystans, a policja i bardziej zorganizowana i używająca większej ilości różnej broni, gdy z kolei druga strona ma jednego mołotowa na krzyż, a tak to głównie kamienie. O starciu bezpośrednim praktycznie można zapomnieć, tylko na dystans.
 
Back
Top