Tanio skóry nie sprzedam

Embedded media from this media site is no longer available

Było w Hyde! CIĘŻKI MATERIAŁ, KTO SIĘ NIE CZUJE, NIECH NIE OGLĄDA.
Skurwiel ponoć już w więzieniu siedzi. A jego ofiary z tego filmiku ponoć mu czegoś tam nie płaciły, czy coś.
Chciałbym bardzo zobczyć, jak ktoś mu wpierdol spuszcza.
 
Szczerze napisze, ze nie wiem co was tak mocno bulwersuje w tym materiale? Koles niezly chuj, ale zeby ostrzegac, ze mocny material itp bez przesady
 
Embedded media from this media site is no longer available


Fjodor gym
Taki sympatyczny koleżka
comment_9e0ScjMHnyYnVvsz1M6t6cInvgNw29hw,w400.jpg


http://www.wykop.pl/link/2389190/bezprawie/
 
Mnie bardziej niż to, że widzę kolejnego zrywa na swoje oczy zastanawia czemu ci ludzie co tam są tak spokojnie to obserwują jak widzowie. Inny nagrywa, z resztą po jednym wpierdolu kolejny i kolejny stawał do solówki. Najwyraźniej im taka walka/sparing pasował. Chyba bardziej ukarać tu się powinni biernych ludzi wobec tego, bo dla zrywa już ratunku nie ma, a oni może by zrozumieli, że zrobili coś złego, patrzyli i nie reagowali/kręcili materiał.
 
@Born2kill

Sam sobie odpowiedziales na swoje wlasne pytania, to sa widzowie. Myslales, ze to na salce w podstawowce, a ten koles to nauczyciel w-fu? Na lawce siedzi woźny, a ten co filmuje w ogole nie ma z tym nic wspolnego tylko jest przypadkowa osoba? :bayan:
 
Mnie bardziej niż to, że widzę kolejnego zrywa na swoje oczy zastanawia czemu ci ludzie co tam są tak spokojnie to obserwują jak widzowie. Inny nagrywa, z resztą po jednym wpierdolu kolejny i kolejny stawał do solówki. Najwyraźniej im taka walka/sparing pasował. Chyba bardziej ukarać tu się powinni biernych ludzi wobec tego, bo dla zrywa już ratunku nie ma, a oni może by zrozumieli, że zrobili coś złego, patrzyli i nie reagowali/kręcili materiał.
Wyjaśnie Ci.

To jest grupa zwyrodnialców (ten skruwiel-bokser nazywa się Rusłan Jakubow), co w mieście Mieżdurieczensk, koło Nowokuźniecka (jakieś 1000 km na płn od miejsca gdzie Mongolia łączy się z Kazachstanem), zastraszała mieszkańców i brała tzw. reket, czyli wymuszali kasę.
Tych co nie chcieli płacić, lub którzy się stawiali, traktowali właśnie w ten sposób, jak na tym filmie.

Gdy zabili jedną z takich osób (tego ostatniego na tym filmie - kilka miesiecy po tym nagraniu), zostali skazani na karę 8 lat więzienia. Dziwię się, że nie więcej...

Tu link do strony z opisem i filmem-reportażem o tych sk$??ielach. Na filmie bokser Jakubow jest za kratami, w okularkach - wygląda jak jakiś intelektualista...
http://www.city-n.ru/view/182564.html
 
Czyli więcej z nich siedzi jednak? Prawidłowo. Czyli rozumiem, że ci pobici byli pogodzeni w miarę ze swoim losem, ale jednak założyli rękawice i coś próbowali. No lipa, ale tak bywa w niektórych miejscach. Dzięki za wyjaśnienie!
 
Szczerze napisze, ze nie wiem co was tak mocno bulwersuje w tym materiale? Koles niezly chuj, ale zeby ostrzegac, ze mocny material itp bez przesady
socceer kicki na leb polprzytomnego to dla ciebie chleb powszedni?????? ........ czy w kindersztubie wiesiek wpierdalal cie na galezi przy uboju koszernym ?????
 
Dla mnie np. akcja od 11:40 jest "godna" miana mocnego materiału.

Nie jest to cos co ogladam lub mam doczynienia codzienie ale niestety juz widzialem gorsze materialy i ten po za mysla co za skurwysyn wiekszego wrazenia nie robi. Chociaz po zastanowieniu lepiej zeby bylo ostrzezenia nawet na takich materialach niz jakby ktos dojebal cos mocnego bez
 
Back
Top