Tanio skóry nie sprzedam

Marcin Gortat - witam w klubie. Fajny materiał, myślę że nie tylko dla kibiców koszykówki w wydaniu nba.

 
comment_C4rZA6WLSN5MchFpzB9bG8oASBe6uA4W,w400.jpg
 
To, że może się bawić, nie znaczy od razu, że musi to nagrywać i wrzucać na portal społecznościowy.
Śmiem twierdzić, że gdyby była śliczną cycatą lalką a nie lochą kosmiczną, a obok siedział jakiś milf a nie Grodzka, to nie było by problemu... :)

Sami qrwa esteci:D

PS Nie, nie jestem gruby.
 
To, że może się bawić, nie znaczy od razu, że musi to nagrywać i wrzucać na portal społecznościowy.

Idąc tym tokiem myślenia może lepiej zabronić takim osobom zakładania portali społecznościowych, bo przystojniacy z cohones poczują się zniesmaczeni? Widać, że dziewczyna ma wyjebane na to co powiedzą inni i robi to, na co ma ochotę.
 
Nie doceniasz dzisiejszych gimnazjalistów - mi się wydaje, że to nie są jaja :D
A

Przypomniała mi się sytuacja z gimnazjum, gdy koleżanka na mapie Polski nie potrafiła wskazać Warszawy. Gdy jej podpowiedzieliśmy, że to największa plama na mapie to ta wskazała na Berlin, który przy krawędzi jeszcze się załapał :D
U mnie koleżanka gdy miała pokazać na mapie Polskę to palcem jeździła po Londynie. Więc również wierzę w takie obrazki. Niestety.
 
Back
Top