Tanio skóry nie sprzedam

malolatki sa jebniete , ale po co wchodzic do kosciola najebanemu to nie mam pojecia, mnie by na drugi dzien taki moralniak zajebal ze nie wiem :) #innepokolenie ,
 
oburzeni jestescie jakbyscie sami nie byli mlodzi i glupi.Spojrzcie na siebie i przypomnijcie sobie jakie wy madre rzeczy robiliscie bedac mlodym i pijanym.Podejrzewam,ze wiekszoc tu wielce oburzonych ma po 22-25 lat i uwaza sie za mega dojrzalych i wogole.Ludzie,wiecej zrozumienia te panienki nic zlego nie zrobily a macie bol dupska jakby,nie wiem zabily kogos.Co wy z klasztoru karmelitanek jestescie? wyluzujcie i przestancie bawic sie w wielkich moralizatorow bo z reguly wlasnie ci co umoralniaja okazuja sie najwiekszymi szumowinami i ci co w pierwszych lawach koscielnych to najwiekszy szlam tego swiata.Nie chce generalizowac ale znam z autopsji. PEACE!
 
@Scurvol

Owszem, rożne głupie rzeczy sie robiło, ale wchodzenie najebanym do Kościoła i niezachowanie przy tym należytej powagi uważam za srogie przegięcie.
 
no rzeczywiscie"srogie przegiecie" powinno sie za to je ukrzyzowac,obciac glowy,rece nogi a ich rodziny wygnac z Polski <facepalm>
 
Wystarczyloby, aby nie wchodziły do tego kościoła, ale Ty zaraz musiałeś przejaskrawić i jakieś "kary śmierci" wymyślac #doublefacepalm
 
Dla mnie nie. Rożne akcje sie robiło, będąc pod wpływem, ale są pewne granice i tyle.

Zycze Ci, aby Tobie podczas poważnej imprezy sie ktos wjebał do domu tak jak one i ciekawe, czy wtedy będziesz taki mądry. EOT z mojej strony
 
Midern jak coś to Cohones pomoże oddzielić ziarno od plew:)

Na razie staram się nauczyć żyć normalnie. Najpierw chcę nauczyć się kontaktu z ludźmi dzieki Cohones, dopiero później wyjdę z domu i tam, w tym strasznym i wielkim świecie, kogoś poznam.
 
Scurvol, jak czytam co piszesz, to mam obraz tego jakim jesteś człowiekiem.
Każdy był kiedyś młody, ale nie każdy był kurwa głupi. Sam kiedy byłem w stanie, zrobiłem kilka rzeczy, z których nie jestem dumny, ale to jest po prostu zwykle prostactwo, które trzeba piętnować i tępic. Nikt nie mówi o wygnaniu z kraju i krzyżowaniu, ale nie może być po prostu przyzwolenia dla zwykłego chamstwa, ja pierdole (!). Czasami odnoszę wrażenie, że dzisiejszy świat całkowicie stracił zdroworozsądkowość.
 
Scurvol, jak czytam co piszesz, to mam obraz tego jakim jesteś człowiekiem.
sluchaj,wybacz ale gowno o mnie wiesz a napewno nie wiesz tego"jakim jestem czlowiekiem".Panienki sie napily i natrzodzily na pasterce,wielkie rzeczy,mi tez sie to zdarzalo.Robicie tu afere jakby naprawde zrobily cos na wzor Pussy Riot a podejrzewam,ze tak to sie nie zachowaly. Tak wogole to mmammag ten zileony to Twoje drugie konto? bo tu sie wcial nagle jak majty w dupsko? BTW tak wogole to nie wiemy w jaki sposob one"natrzodzily" bo dla dewotek z kosciolka,ktore utopilyby cie w lyzce wody to jak sie zasmiejesz to juz trzodisz
 
156017_398607143630453_81616162669715417_n.jpg
 
Back
Top