Tanio skóry nie sprzedam

f4ft6a.jpg








Badr Hari po roku bez walki chyba przeszedł na dietę Overeema, chociaż na takiej diecie to on był już wecześniej, kto pamięta Hariego kilka lat temu wie o co mi chodzi. Ogólnie cała walka z Gregorym Tony nadaje się do tani skóry nie sprzedam. Tony przestraszył się samego nazwiska Hariego, do takiej walki nie powinno dochodzić.
 
heh to jest niby oryginalna wersja boom boom booom tego co wrzucil Meru(wygladaja jak rodzenstwo)
 
a tutaj jeszcze nowa dziara Irokeza,w ostatniej walce chyba za duzo dostal po glowie ; ]







1b1e644c.jpg








photo.php
22410722249955777585018.jpg
22410722249955777585018.jpg
 
Też mi się wydaję, że o to mu chodziło, ale ja myślę, że trzeba być debilem, żeby tak myśleć.
 
heh, dla mnie takie tatuaże to też trochę lipa.. mam u siebie takiego gościa, co wytatuował sobie symbol pw na kostce. już chyba smoki lepsze.. wiadomo duma, patriotyzm, ale taka dziara to nie najlepszy sposób, by się wyrazić... IMO
 
heh, dla mnie takie tatuaże to też trochę lipa.. mam u siebie takiego gościa, co wytatuował sobie symbol pw na kostce. już chyba smoki lepsze.. wiadomo duma, patriotyzm, ale taka dziara to nie najlepszy sposób, by się wyrazić... IMO


Jak dla mnie wszystko w porzadku, ale ja mlody jestem i nie znam sie. Tak czy inaczej zapowiada sie flame war :D







Nie placzcie z powodu podkladu muzycznego w tle :D
 
No jasne, lepiej sobie zrobić jakąś zjebaną czaszkę, niż synbol Polski Walczącej.. :-)
 
ja nie potępiam ludzi którzy sobie robią takie tatuaże ale dla mnie to też takie troche tandetne. I nie jest tak że nie szanuje wartości patriotycznych wręcz przeciwnie. W ogole rzadko ktore tatuaze mi sie podobaja
 
Debilem jest , bo sobie dobry symbol dla Polaków wytatuował? Wdg mnie dobrze , debilem by był gdyby swastykę wytatuował.
 
Generalnie dla mnie tatuaże są trochę bez sensu, ale lepiej symbol PW niż jakieś kwiatki czy inne głupoty.
 
Nie, jak tatuaże to niosące coś ze sobą, nawet może być kwiatek... ale żeby coś dla nas znaczył. :-) Poza tym, gdzie ja napisałem, że popieram trupie czachy? Jak powiedział pewien mądry ksiądz 'gdy tatuaż zobaczysz na ciele Twego dziecka (szczególnie czacha!) to WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!' ... w razie pytań, odsyłam do:
 
Dla mnie spoko chce, ma - jego kawałek ciala, robi z nim co chce. Symbol Polski Walczące -Super. Nie widze w tym nic złego, osobiście jeszcze bardziej go Lubie. A sam wzór też spoko. Niewiem o co chodzi?
 
Kevin Prince Boateng-Zawodnik Milanu tanczy po zdobyciu mistrzostwa swojej druzyny : )
 
Policja walcząca z handlarzami narkotyków odniosła też sukces w Brazylii. We wtorek w Santa Catarina zatrzymano mężczyznę podejrzanego o działalność w tej branży, ale facet wykręcał się, podając za własnego brata i pokazując jego dokumenty (ale ze swoim zdjęciem). Na nic to jednak, bo brat miał u każdej dłoni palców pięć. A aresztowany sześć. Serio:


1780233994c94d.jpg
 
mistrz fortepianuuu :D co to sie dzieje, ludzie z 6 palcami, 2 penisami, co jeszcze? gdzie nas zaprowadzi ta ewolucja xD
 
Back
Top