Tanio skóry nie sprzedam

http://www.fightsport.pl/newsy/5605-jon-jones-przeszedl-na-islam



31 marzec to w sumie mógł być joke. Kaczka będzie wiedział. :-)
 
http://www.bloodyelbow.com/2014/4/3/5578998/jon-jones-ben-henderson-christian-mma-fight-church



chuja
 
To nie wyglada na plotkę.
Ponoc pastor-ojciec od kilku miechów manto dla Bąsa spuszcza.

Ja tam w religie zbytnio nie wnikam, kazdy ma swoj rozum, a ze JJ wybral ta drogę... Jego sprawa
 
No właśnie, a jego tatuaż na klatce? Raczej by nie mógł go mieć (Pismo Święte), gdyby był muslimem...







Nie wiem, skąd TO COŚ się wzięło, jak TO COŚ stało się popularne, ale niech ktoś wyrwie TO COŚ jak chwasta...



02e0d6d1359ca2e4b45d6cf32a331411_original.png
 
@Gaara ten filmik jest Apr 3 2014 to mogli go nakręcić sporo wcześniej.



W sumie JJ może być muslim bo naśladuje Cassiusa Claya i innych. Brode ma typowo muslimską.



WAR DC !!!
 
Kaczka o co tu chodzi "manto dla Bąsa spuszcza " co on robi "DLA" niego ??? robi coś jemu czy dla niego ???
 
manto dla Bąsa spuszcza


Robi coś jemu. Często spotykana forma u ludzi ze wschodniej Polski (znajomych z Białegostoku i okolic miałem i oni czasem mówili w ten sposób)



Chociaż dziwne ze na forum wystąpiła u koleżki z zachodu PL. Ale tam znowu dużo ludności przesiedlonej więc może dziadkowie albo rodzice tak mówili)



#detektywherrflick
 
Pewnie też mówi notorycznie zamiast "dlaczego?" to "czego?". Widać tam mają problemy z opanowaniem "dla" i chodza na pole, a nie na dwór :D
 
Mój poprzedni post to była taka delikatna podpucha...



kolega @herrflick ma 100 % rację to wadliwa składnia używana najczęściej przez ludzi "wschodnich" co nie znaczy że mieszkających na wschodzie Polski
 
Poza tym co do tego na dwór - na pole to nie ma się czego czepiać, obie formy są powszechnie akcpetowalne bo chodzi tu o regionalizm, nic innego :-)
 
Dokładnie Booyak o ile sie nie mylę to "na pole" to zwrot małopolski . Ja mieszkam na zachodzie mówimy " na dwór" . kilkadziesąt km odemnie jest małe skupisko ludości przesiedleńczej i z dziada pradziada mówia "DLA niego" u nas określa się że to są : " juśki" ,"hadziaje" "zzabugale"
 
Ja serio pytam. Chce uniknac sytuacji, gdy zapuszcze brode, podejdzie do mnie Arab i zapyta "Jaja sobie, k**** ze mnie robisz?"
 
Najwyzej powie ,,Salam Aleikum brodder,, ty odpowiesz ''Aleikum Salam'' i zapiszecie sie razem na licencje pilotażu.
 
co Ty gadasz? we własnym kraju cykasz się zapuścić brodę bo jakiemuś arabusowi będzie to nie pasować? co te moje biedne oczy czytają.....
 
Back
Top