Tanio skóry nie sprzedam

Hahaha, jaki typowy lewak :D




Tomasz aspiruje na krula forumowych kuców chyba :)




czasem tak sobie rozkminiam, że fajnie by było, gdyby na rok może dwa lata wróciła "Święta Inkwizycja" i całe to kurestwo spaliła w pizdu


On będzie obozach zamykał a ty bedziesz palil razem z Mordimerem. Nie wiem co gorsze :-).



Najlepszy cytat z Piekary :



Dziewięciu mężczyzn na dziesięć woli kobiety z dużymi piersiami, a ten dziesiąty woli tamtych dziewięciu.
 
No sorry, ale mówienie żeby zagazować zwolenników jednej opcji politycznej, bo jest przeciwna "mojej", to jest właśnie tolerancja lewicowa, którą ten koleżka wyznaja. Czyli "moje ponad twoje" w imię tolerancji. Mnie tam rybka kto na lewicę głosuje, nie pragnę śmierci ludzi za tą opcją. Lewak podobnie jak narodowiec czy faszysta to określenia stereotypowe. Lewak osoby związanej z lewicą, a narodowiec/faszysta osoby związanej z prawicą. Koleżka ze zdjęcia zaprezentował typowe i stereotypowe zachowanie, które właśnie skwitowałem określeniem najlepiej pasującym do poglądów "zabicia zwolenników JKMa". Sam za Korwinem jestem średnio. Ogólnie uważam, że Korwin powinien dać sobie już spokój z polityką. O wiele bardziej jestem zwolennikiem Dziambora, Wiplera czy Gwiazdowskiego, który nie jest w ugrupowaniu. Ogólnie więc chodzi mi o opcję zwiększającą swobodę obywateli i gospodarki, a czy bedzie to KNP czy inna partia polityczna to już mnie to rybka. Jakby Gwiazdowski założył partię to z miejsca rzucam KNP. Także słaby ze mnie kuc :).
 
10296554_10152413173796760_6702317746081232935_n.jpg




Chciałbym tak wyglądać w wieku 67 lat.
 
Stallone dobrze rozstepy i skurwiala skore zaslonil cudownymi dziarami. Sylvek troche przesadzony jak na moj gust, a Arnold sama lapa, ale jaka skurwolska. dwa freaki, dwie chodzace apteki. :)
 
@Olos Na PIERWSZY MIEJSCU TRENING na drugim trening npotem reszta.... przede wszystki HGH Sylwek HGH. Nawet mu w bagażu na lotnisku znaleźli ...
 
Baju, nie dziwię się, że sylwek pozakrywal, bo rozstępy strasznie brzydko wyglądają, mi też w chuj powyskakiwalo
 
Musze kumplowi dziary podpowiedzieć bo na biodrach ma ślady jakby go tygrys gwałcił.







W sumie może i tak zrobił, bo skąd rozstępy na biodrach?
 
Ja mam na ramionach, na bicepsach i pod pachami w okolicach najszerszego grzbietu, ale hajsu żeby to zakryć niestety nie ;/
 
Masu, slyszalem o takich dolegliwosciach wlasnie po napadach tygrysow, nie ma z tym zartow, po gwaltach nalezy wydziabac sobie podobizne wlasnie takiego tygrysa.



Gaara, jasne, ale rozstepy zwyklego 'smiertelnika' nie maja porownania do tego co Sylvek tam wyhodowal. :)
 
Hmmm mam innego znajomego, któremu osiedlowy dziaracz wydziaral na całych plecach kolorowego tygrysa. Robił to zaostrzonym wkładem od długopisu-auuuuu.


Zgadnijcie gdzie chłop uczył się fachu ;)
 
Był szczęsliwy ;-)



Akurat bez żonki na plaży, to można było na legalu głupoty porobić z dzieciakami. Druga połówka mnie trochę hamuje (może to i lepiej ).



Ps. Młody wiedział o dziurze
 
:-)trzecie jajo rośnie od patrzenia. Mam nadzieje, ze to nie bedzie koniec jak zapowiadają. Jackie Chan mógłby zagrac kolejnego bad-guya w czwórce.
 
Zdecydowanie wolę Rin Nakai. Nie wiem jak wy:


https://www.youtube.com/watch?v=kt5UaPFiYLE&feature=youtube_gdata
 
Back
Top