Tanio skóry nie sprzedam

Jeżeli ktoś jako polityk nie ma sobą co reprezentować, to łapie się kontrowersji, lub głupoty jako czegoś, co przyciąga uwagę. Część Grażynuszy go zapamięta i nie wiedząc na kogo zagłosować wybiorą jego - tylko dlatego, że kojarzy nazwisko. Stąd też w polityce mamy buraczane ścierwa w postaci Palikota, czy Niesioła oraz pedałów, którzy z tego względu zostali politykami - [strike]Bęgowski[/strike] Grodzkie, Biedroń.



https://www.youtube.com/watch?v=4e6IpugInuA


Jaki ten Jędrek jest zajebisty, to aż słów brakuje.
 
Dla mnie się ten z Putinem podobał i pierwszy i drugi, a ten z Kim Dzong Unem też kozacki. "No to rasizm" mnie nie rozbawił.
 
Jedrek o hisorii - w 5 odcinku mowi o tym,ze sredniowieczny czlowiek-chrzescijanin byl kretynem, w 6 odcinku mowi ze dzieki chrzescijanstwu powstaly w sredniowieczu uniwersytety a przecietny sredniowieczny czlowiek byl madrzejszy niz przecietny teraz...
 
On nie powiedział jasno ale chodzi o to, że ludzie nie byli wyedukowani (tak jak dzisiaj) tylko mieli własny rozum [ czego dzisiaj brakuje -przykłąd uzależnienia od technologii obecnie (jeżeli chodzi o to że kiedyś byli mądrzejsi)] oraz chce obalić tezę ciemnego średniowiecza podając przykłady wynalazków i osiągnięć tamtych czasów. Poza tym to są "luźne dywagacje" na temat więc nie ma o co się spinać.
 
Pany przecież to z mojego miasta jest. Nie wiem czy się chwalić :D Koleś za 0,5 berbeli to zrobił
 
"smacznego"



comment_R1ypJNY64gLrwfNodTo1LMG1XtDK15pt.jpg
 
Znokautowałem tak brata na jakiejś rodzinnej imprezie. W pokoju obok ciotki i wujki wpierdalają świąteczne żarcie a ja cuce brata, który odpłynął jak titanic. Rękawice testowaliśmy:-)
 
Back
Top