Tanio skóry nie sprzedam

Do cyrku nie chodzę. W zoo też już nie byłem kilkanaście lat. Dla mnie takich kudzi należy poddać wymyślnym torturom a uhahany tłum wysłać do kamieniołomów
 
To chyba zapomnieliscie jak kiedys wrzucalem filmik z kangurami i ich umiejetnosciami walki ze go dla "bonusa" wysylacie.



Dla przypomnienia:



https://www.youtube.com/watch?v=D_P8-FoiaBA



I koncowka w gifie (stompy i duszenie):



5ZuqpGn.gif








A i jeszcze kangury podobno cwicza swoje miesnie ten np. - http://i.imgur.com/zQy3AEb.jpg
 
Tylko co innego jak kangury się nawalają, ot, natura i odwieczna walka samców. Co innego jak się robi takie freak fighty człowiek vs kangur. Szkoda że go do tygrysa albo niedźwiedzia nie puścili.
 
Po tym skoku nad Neptunem w sugerowanych pokazało mi się to:



https://www.youtube.com/watch?v=Msg-Vlgns8c#t=14



Tak tylko pokazuję, bo dobrze się patrzy - dźwięk można sobie darować tak czy owak :D
 
A i jeszcze kangury podobno cwicza swoje miesnie ten np.
Raczej je mają takie z natury, lwice raczej też nie napierdalają na sawannowej siłowni a zawsze na dokumentach robiło to na mnie wielkie wrażenie:
kenya4.jpg


@Yagiel jest dosyć spora różnica między zoo a cyrkiem.
 
@Yagiel jest dosyć spora różnica między zoo a cyrkiem.


ZOO raczej miało cieszyć ludzi którzy przyszli zobaczyć zwierzęta, które powinny żyć na wolności. A czemu nie żyją ? Bo są w ZOO. Niestety, teraz ośrodki zoologiczne, to jedyna szansa na to, aby gatunek pozostał. Mimo wszystko, unikam takich miejsc.
 
ZOO raczej miało cieszyć ludzi którzy przyszli zobaczyć zwierzęta, które powinny żyć na wolności. A czemu nie żyją ? Bo są w ZOO. Niestety, teraz ośrodki zoologiczne, to jedyna szansa na to, aby gatunek pozostał. Mimo wszystko, unikam takich miejsc.
Kiedyś zoo było tylko atrakcją, teraz to miejsce, gdzie chroni się populacje zwierząt, które ludzie wytłukli dla zabobonów, smaku czy po prostu zabrali im miejsce do życia, ale też w ogrodach prowadzi się różne badania (a dzięki badaniom można lepiej poznać zwyczaje zwierząt, żeby móc skuteczniej je chronić w naturze, o rozmnażaniu w celu późniejszej reintrodukcji nie mówiąc) i EDUKUJE młode pokolenia o tym, jak ważna jest ochrona przyrody.
 
Arthurro - na zasadach MMA (bez drapania i gryzienia) nie ma szans ! Duszenie + double kicki opierajac sie na ogonie to jest to. KSW make it happen :D
 
No miśki polarne to bydlaki są. Przed KSW oglądałem program o nich. Jak się wyprostował to niewyobrażalnie wielki był. Metr wyższy od grizzliego :)
 
@Marcin biedne zwierze na którym testują sterydy.



W konfrontacji zwierząt wygrywa kobra a raczej nie jest koksem, podobnie jak w przypadku ludzi.
 
takie rozkminy są chyba oburzające dla obronców praw zwierząt , ale ciekawe jak by wyglądała konfrontacja :
gorillareal.jpg




vs



Polar%2Bbear%2B%28Ursus%2Bmaritimus%29%2Bin%2Bcage%2C%2B1900.jpg
 
To nie ta sama waga.



W ogóle przypomniał mi się taki program w którym robili testy uderzeń, ugryzień zwierząt, a potem przeprowadzali symulację. Starcie bestii się nazywało.
 
Miś polarny by pozamiatał goryla ;)


Ostatnio miałem rozkminę po obejrzeniu filmiku jak rzekomy młody Nurmagomedov walczy z małym misiem i mam wrażenie, że z natury to niedźwiedzie umieją elementy zapasów i to chyba od podglądania misiów się to zaczęło u ludzi, bo jak obejrzeć walki u szympansów to jest to znacznie bardziej podobne do bójek gimnazjalistów :-) Wrzaski, bieganie w kółko i machanie rękami.


Co do kobry to... przegrywa z ratelem :-)
 
8f54ad80dac4.jpg

Ten piest to pies sportowy. Nikt go koksem nie karmił, urodził się z podwójnymi mięśniami (jakoś się to nazywa fachowo)

Istenieje coś takiego jak Leotygrys. Ludzie postanowili się zabawić w krzyżówki i wyrusł duży skurczybyk (nie znalazłem fotki)
Nie ma hormonu wzrostu przez co nie przestaje rosnąć. Krzyżówek kotów jest trochę. Nie wiem komu chciało się w to bawić.

o spotkanie tygrys z kangurem bym się nie martwił, Tygrysy nie występuję w Australii.

A oto najgroźniejsze zwierzę Afryki, mimo tego, że nie jada mięsa, to on zabija najwięcej ludzi

images
 
Back
Top