Tanio skóry nie sprzedam

Możemy pisać co chcemy ale i tak znajdą się Ci, co wejdą z kaczka w polemikę i ...



Póki co kaczka jest nieszkodliwy (prócz pisania bzdur nt. stójki Kułaka), ale coś czuję , że i tak to jest cisza przed burzą.


PS: Prawda


c45fa1a66fb1bf52b999.jpg
 


Lekarzem nie jestem, statystyk nie prowadzę. Nie moja wina, że co spotykam osobę z naprawdę rzadkim imieniem, to ... jest dziwna w negatywnym tego słowa znaczeniu. A przykładu daleko szukać nie muszę, mieszka za moją ścianą =]
 
Rzadkie imie = wyjątkowi (nie zawsze w pozytywnym sensie) rodzice = wyjątkowe wychowywanie dzieciaka. Jakaś zależność jest.
 
Mam tatę Jarosława i propsuje on Velasqueza i Dos Santosa oraz ogólnie całe MMA jako sport, jak na fana boksa to są całkiem dobre wyniki :D
 
pfff, za czasów UFC na Orange, to mama czasami ze mną UFC oglądała. A Stanna, Edgara i CroCopa, to lubi chyba bardziej ode mnie. :-)
 
Mnie w sobotę siostra zagieła przy okazji PLMMA, wpadła do mnie do pokoju i widzi, że walki w tv, odrazu się pyta kto w walce wieczoru. Mówię, że i tak nie zna więc nie ma sensu jej tłumaczyć, a ona twardzo żebym powiedział. No to mówię, że Szuliński z Fabiańskim a ona, Szuliński to taki trochę zarośnięty koleś z Olsztyna ? Chciałbym sam swoją reakcję zobaczyć na to jak mnie zapytała ;d Okazało się, że była na poprzedniej gali w Legionowie z udziałem Michała i świetnie go kojarzyła bo ją akurat wtedy znajomi wyciągneli. Co ja się zdziwiłem to chyba tylko ja wiem ...
 
mama to zawsze wstaje o 7 i patrzy co debil syn robi, a ten sie jara walkami. raz tylko skomentowala JBJ'a, ze ma chujowo chude nogi, haha. ogolnie to zero ogarniecia, ale swoja kobiete edukuje o UFC ile moge, pomijam ksw i inne dziwne rzeczy.
 
Artur, Ty tam sie obracasz w tych kregach dziwnych, zadnego info? moze po Jenningsie czas na Witczaka? zmienic troche formule.
 
Do moderatora:



Uprzejmie prosze o usunięcie obraźliwego posta usera Hang, widniejącego na tej stronie. Prośbę uzasadniam złamaniem ogólnie panującego regulaminu tego portalu - pkt 16. Sam staram sie szanować pozostałych i tego samego oczekuję.



Łukasz
 
Skąd wiesz, że do Ciebie to pisałem ? Utożsamiasz się z debilem ? Współczuję.



Dobrze, że napisałeś taki post bo żaden moderator nie widział mojej wypowidzi, dobry donos.
 
Kaczka, jakbyśmy na Ciebie mieli pisać skargi tego typu, to chyba lepiej byłoby założyć osobny temat, bo tyle by się tego nazbierało. Także daruj sobie...
 
Do moderatora:



Uprzejmie prosze o usunięcie obraźliwego posta usera Hang, widniejącego na tej stronie. Prośbę uzasadniam złamaniem ogólnie panującego regulaminu tego portalu - pkt 16. Sam staram sie szanować pozostałych i tego samego oczekuję.



Łukasz




Aha..



Do moderatora:



Uprzejmie prosze o usunięcie obraźliweposty usera Kaczka,
widniejącego na poprzednich 2 stronachs. Prośbę uzasadniam złamaniem ogólnie panującego regulaminu tego portalu - pkt 16. Sam staram sie szanować pozostałych(opróczk kaczki) i tego samego oczekuję.




Przemek:-)





Ciekawe czy jeden z drugim forumowy ciapciak, by pomachał szybciej...?
confused.gif






Co Ci z koordynacją nie pasi? IMO wszystko robi oki, tylko wolno i ociężale.



Gość przynajmniej nie koksi , jak Ty


Hang to już stary wyjadacz na forum i juz wie kiedy zaczynasz specjalnie robić maly flame.



P.s



Few minutes later




Szanujmy się ludzie !





:-)
 
Back
Top