Tanio skóry nie sprzedam

a oto wiśenka na torcie :-)

"Do vectror10:
Stary, ale nie porównuj mi tutaj tego ociężałego żółwia (King Konga Chonga - czy jak tam się nazywa ten Koreaniec) do Pudziana. Pudzian jest:
1) szybszy
2) duuuuuuuuuuuuuuużo silniejszy
3) lepszy technicznie
4) bardziej umięśniony
5) na pewno szerszy w barkach
Dlatego też uważam, że przy odpowiednim treningu Pudzian może bardzo wiele pokazać w tym sporcie. Z jego siłą, dość sporą szybkością (biorąc pod uwagę jego masę) pobije nie tylko tych speców od ju-jitsu ale samego Fjodora. Strzał Pudziana można pewnie porównać do uderzenia młotkiem takim 10 kilowym, więc jeśli ktoś nie znokautuje naszego Mistrza na samym początku walki to raczej nie będzie w stanie wytrzymać jego agresji i siły. A tak poza tym czy jest możliwe opasanie jego klaty nogami? Raczej w to wątpię."
 
Adib



A to przepraszam w takim razie :)



Nie czytałem komentarzy wyżej, to dlatego :) Tam jest cos z "sambo brazylijskie" :D
 
O kuźwa myślałem , że nie ma głupszej wypowiedzi od tej o Fedorze , ale ta którą wkleił noodles znokautowała mnie. :-)
 
Już się przestańcie podniecać tą wypowiedzią o Pudzianie, ja myślę, że to na stówę ktoś se jaja robil :D
 
haha widze ze klasyk :-)



najbardziej leje z szerszych barków :-) mi sie wydaje ze typ na serio pisal a jeszcze data tego postu z tego co pamietam to jakos po Najmanie (walce stulecia):-)
 
"Człowiek ów, gospodarz domu, wyszedłszy do nich rzekł im: Nie, bracia moi, proszę was, nie czyńcie tego zła, albowiem człowiek ten wszedł od mego domu, nie popełniajcie tego bezeceństwa. Oto jest tu córka moja, dziewica, oraz jego żona, wyprowadzę je zaraz, obcujcie z nimi i róbcie, co wam się wyda słuszne, tylko mężowi temu nie czyńcie tego bezeceństwa. Mężowie ci nie chcieli go usłuchać. Człowiek ten zatem zabrawszy swoją żonę wyprowadził ją na zewnątrz. A oni z nią obcowali i dopuszczali się na niej gwałtu przez całą noc aż do świtu. Puścili ją wolno dopiero wtedy, gdy wschodziła zorza. Kobieta owa, wracając o świcie, upadła u drzwi owego męża, gdzie był jej pan, i pozostała tam aż do chwili, gdy poczęło dnieć. Pan jej, wstawszy rano, otworzył drzwi domu i wyszedł chcąc wyruszyć w dalszą drogę, i ujrzał kobietę, swoją żonę, leżącą u drzwi domu z rękami na progu. Wstań, a pojedziemy! - rzekł do niej, lecz ona nic nie odpowiadała. Usadowiwszy ją przeto na ośle, zabrał się ów człowiek i wracał do swego domu. Przybywszy do domu, wziął nóż, i zdjąwszy żonę swoją, rozciął ją wraz z kośćmi na dwanaście sztuk i rozesłał po wszystkich granicach izraelskich".


księga sędziów 19-23,29

Takiego męża życze pani powyżej hehehe...
 








KO na Sosnowskim w 12 rundzie.



Jak widze takie walki jak ta to nawet "pedalskie przytulanie na glebie" w MMA wydaję się być milion razy ciekawsze. Kombinacje ciosu, dwóch i uwieszanie się na przeciwniku... Co za nuda :]
 
nie lubie. To trzeba tępić.



Parlamentarzyści nie gotujcie naszym dzieciom takiego losu heh a rodzice to od czego są ?
 
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale niestety, niektórzy rodziców nie mają, lub rodzice mają ich w dupie. ;p Co prawda każdy ma swój rozsądek.:-)
 
Według mnie kawałek Sokoła świetnie to ukazuje. Chyba lepiej jakby się zajęli likwidowaniem i ściganiem zoorganizowanych grup przestępczych, które handlują fetą i innymi gównami, niż zamykać kogoś kto miał gieta czy tam dwa przy sobie.
 
Ano właśnie, dodatkowo, to co nie jest nielegalne, nie jest tak popularne. Sami koneserzy by zostali.. a nie dzieci bananów, którzy chcą się popisać. :-)
 
Noodles jesteś nienormalny, skoro uważasz, że obowiązujące w tym zakresie prawo jest w 100% dobre (wystarczą statystyki,ile osób złapano za dilowanie, a ile za posiadanie).A jeśli uważasz, że osoby, które zajarają należy tępić to już jesteś po prostu skończym idiotą. Założę się, że nigdy nie jarałeś, a nawet jeśli to i tak gówno o tym wiesz, pewnie jesteś kolejnym cymbałem, który nie odróżnia twardych narkotyków od marihuany. Sorry, ale rzygać mi się chce od takich wypowiedzi. Możesz być przeciwny zielsku, możesz tego nie lubić, ale tępić to należy baranów takich jak Ty, a nie używki typu alkohol czy marihuana, bo z umiarem wszystko jest w porządku.



Właśnie dlatego mam mieszane uczucia co do forów tematycznych. Spoko jest pokomentować, poczytać co ludzie piszą, ale czasem jak przeczytasz czasem co ma jakiś kretyn do powiedzenia to się człowiek załamuje. Właśnie dlatego wypowiadam się tylko na forach sportowych, ale niestety jak widać tutaj, czasem i to nas nie uratuje. Od razu przepraszam, ża taką wypowiedź w tak luzackim temacie, ale nie wytrzymałem.
 
Co do alkoholu to też tak sądzę, ale uważam, że z umiarem wszystko jest ok, jeśli ktoś nie lubi niczego to niech nie bierze, ale niech przynajmniej nie pisze bzdur, że coś trzeba "tępić", bo jak coś takiego czytam to mam ochotę wyrzucić monitor przez okno.
 
Dziwi mnie to, że jeszcze z tym nic nie zrobiono. Debilne nabijanie statystyk, najprostsze chyba przestępstwo do wykrycia bo od razu jest przedmiot/dowód przestępstwa no i posiadacz/sprawca - następny proszę.
 
Back
Top