Tajemnicze rękawice Pudziana.

kokos80

Brutaal
Super Heavyweight
pudzian_toz_6_53241l.jpg








Walka Pudziana z Thompsonem miała dwie ciekawe sytaucje pozasportowe. Pierwszą była półminotowa przerwa, spowodowana uszkodzeniem rękawic Mariusza. Nigdy takiego czegoś nie widziałem na poważnej gali transmitowanej przez TV. Pytanie - czy nie było to już przygotowane wcześciej, żeby "Pudzian" złapał oddech w trakcie 1 rundy? Czy może to był jednak przypadek? Kolejną ciekawostką jest fakt, że przerwa między 1, a 2 rundą trwała 2 minuty... Z powodu rzekomo rozlanej wody na ringu...
 
Nie raz i nie dwa nawet na galach UFC zawodnicy mieli poprawiane rękawice. Paul Buentello miał nawet nastawiany palec przez lekarza w walce z Kongo. Na Bellatorze 20 sekundanci sklejali taśmą rękawice Marcusowi Sursie, zbiegiem okoliczności ta gala leciała wczoraj na TV4.
 
ja nigdy tego nie widzialem w TV. zeby sie cos oderwalo, tak "Pudzianowi" na KSW.
 
Tak, wszystko było przygotowane tak żeby pomóc Pudzilli :) Nawet Mirek O. może to potwierdzić ...
 
nikt nigdy nie widział, bo nikt w MMA nie ma takich łąp jak Pudzian, normalne ;)



Zależy ile kto oglądał, ja sam widziałem kilka przypadkow, a widziałem na pewno mniej walk niż np. tworzący stronę :)



To, ze organizatorzy nie raz pomagali fighterom na ich galach to norma, dla Sappa to robili wszystko, megaprzerwy, olewanie akcji, po ktorych powinno sie przerwać pojedynek, bo z premedytacją uderzal nieprzepisowo...
 
To jeszcze nic w porównaniu do rozlatujących się butów Adamka w walce z Arreolą lub Grantem nie pamiętam dokładnie :D
 
Rozwiazanie na przyszlosc proste. Mariusz ma swietna stojke wiec moze uzywac rekawic bokserskich. Moze takich:



dukingitout.jpg
 
@Born2kill



W walce Sappa nawet pamiętam że menadżer wziął timeout jak w koszykówce za pomocą sygnału rękami :)
 
Z tymi rękawicami to normalna sytuacja czasmi się tak zdarza. A co do tej "rozlanej wody" to sprawa jest jasna ;)



Zresztą @VaeVictis znalazł już rozwiązanie problemu więc nie ma co roztrząsać :-)
 
Tak, na następnągalę planują aby nagle z sufitu zerwala się lampa prosto na ring, ktora powinna znokautować rywala Pudziana lub dać dodatkowe 10 minut na "odzyskanei oddechu" kiedy będą to sprzątać.



Maja jeszcze kilka innych tajemnych pomysłów bo wiadomo ze Pudzian sam sobie nie poradzi i KSW zależy aby zwiększac jego szanse.



Słyszałem ze będa pracowali agenci któzy wpuszczać będą gorace laski do pokoju opponentów w nocy przed walką zeby wydusiły z nich energię oraz akcje dodawania środków przeczyszcających do napojów.
 
Ja hejtowalem Pioruna kiedys,a teraz lubie go czytac bo dodaje kolorytu forum.



Taki polski Bloodstaine Lane.
 
musze wam powiedziec, ze Piorun sprawia, ze jest tu zabawnie. obawiam sie, ze wielu pod jego wplywem zacznie inaczej komentowac... wystarczy kilka jego posto by sie zmienic :-)
 
Piorun ja słyszałem, że wbiegnie golas... (najlepsze od 0:17)
 
@PiorunPL powiedz mi kto pomaga Ci pisać te bzdury bo nie wierzę, że samemu można stworzyć takie debilizmy.
 
Zobacz Piorun jaką Ty masz tu opinię XD Nawet jak piszesz z sarkazmem takie absurdy to ludzie myślą że Ty na poważnie xD
 
Na początku też myślałem, że to sarkazm. Ale jak parę razy przeczytałem to stwierdziłem, że pisze to poważnie. Zapomniał jeszcze dodać, że pod ringiem stało trzech szamanów :-):-):-)z laleczkami voodoo odprawiających rytuał odbierający Pudzianowskiemu moc. No i to jest pewnie rozwiązanie zagadki słabej kondycji naszego "mistsza" :-).
 
Back
Top