Tajemnica porazki Fedora wyjaśniona

No i wszystko jasne, zgadzam sie w 110%... a niektorzy juz go przekreslali



A Yoshi za Sekcje Zwlok powinien dostac automatycznie bana.
 
Nie dowierzałem jak to czytałem na FO. W sumie to nie dowierzam w to do teraz.
 
Hahaha przecież to jest niemożliwe! To jest na 100% pewne info ?! Bo jeśli oni wierzą w • transferring energy from one person to another • ... i jeśli będą przygotowywać Fedora do kolejnej walki ucząc go hipnozy, by wyssał energie przeciwnika ... No nie wiem co napisać! przecież to nie może być prawda :-) Jeśli miałem jakiekolwiek wątpliwości co to tego, czy chce ponownie zobaczyć Fedora w klatce to teraz nie mam żadnych, ludzie którzy go prowadzą dla pieniędzy zrobią wszystko, albo po prostu naprawde są szaleni !
 
Fighters Only has telepathically contacted Bigfoot Silva • s team to ask if they did indeed use any secret hypnotists against Fedor. We await a response.







:D



O Boże, transfer energii z Fedora na Big Foota poprzez hipnozę na odległość ! Wystarczy jedno spojrzenie...



Pewnie to ten Pan z jakiegoś kościoła w USA, ten co krzyczał "fire on you" jak szalony.



Rzeczywiście, M1 sięgnęło dna.







EDIT: Znalazłem ! Tylko podkład dodali. To się nazywa transfer energii !



 
Voronov suspects the use of a person or persons in the audience capable of • blocking energy • and • transferring energy from one person to another • . :-) no to Silva ma niezłą wunderwaffe :-)



Ad-HowToHypnotize-sm.jpg
 
Pojecie wszechstronnosci w walce rosjanie przeszlo na inny wyzszy poziom, teraz nie wystarczy ciezki trening, dobrzy sparingpartnerzy, cardio itp. Na najwyzszym poziomie wspolzawodnictwa nie pomogą juz nawet sterydy, teraz panowie aby byc mistrzem i wygrywac potrzeba posiasc umiejetnosc wysysania energii z przeciwnika. :D
 
Pewnie Amerykańce zdołali wskrzesić i nakłonić Rasputina do tego niecnego zadania! Bo bliżej miał...
 
Ok wszyscy wiemy, że transfer energii/hipnoza w MMA to tylko trening, by się podszkolić i móc to wykorzystać to w innym celu ...
 
Adin Dwa Tri... smatri mienia w głaza



ten brodaty Rasputin, który jeżdzi od jakiegos czasu z Fiodorem na walki, to chyba właśnie od tych spraw



widać, miał gorszy dzień, jakiś ból głowy i nie dał rady odhipnotyzowac hipnozy Brazylijczyków z obozu BigFoota



ech.... taka szkoda
 
eliano55, aż się prosi, aby to napisać: kolegów będziesz zaspokajał? :D No offence, just a joke. :-)
 
Fedor po prostu mial -3 do obrony przeciw urokom.. Wystarczy rzucic jakis enchant na jego gloves'y badz shorty i bedzie git. :D
 
odpowiedz managera Silvy:

Jeez!! I got cought! I will have to come out with the truth now! I hired a Macumbeiro ( Brazilian wicth dr) and we killed a black chicken on the cross roads. After this,over a few beers, I showed the witch Dr Fedors fights, and he was worried that a chicken wouldnt be anough, so we went out and killed a black goat , just to make sure! Very potent stuff! Realy messed Fedors brain waves up!


źródło: http://www.mixedmartialarts.com/news/303347/Silvas-manager-answers-Fedor-camp-psychic-charge/
 
Back
Top