Konkurs! T-Shirtowy konkurs Ground Game!

L

_Logan_

Guest
W tym temacie znajdziecie informacje o wszystkich konkursach organizowanych przez Ground Game. Część z nich organizowana będzie tylko i wyłącznie tutaj, specjalnie dla Was.
 
Inauguracja naszego kącika na forum Cohones to dla nas ważna chwila. Nie przychodzimy jednak z pustymi rękoma i mamy dla Was 3 koszulki z naszej najnowszej serii. Poniżej zestawienie graficzne jeszcze świeżych koszulek. Jeżeli chcecie otrzymać jedną z nich, napiszcie którą i uzasadnijcie w paru zdaniach dlaczego właśnie ten wzór przypadł Wam do gustu. Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni wybranym przez siebie modelem. Czas macie do końca tygodnia, do niedzieli, godziny 23:59. Jednocześnie wszystkich zapraszamy do naszego sklepu gdzie zakupić możecie poniższe koszulki ale nie tylko. Wszystkich którzy chcą być z nami na bieżąco zapraszamy do polubienia nas na facebooku oraz śledzenia naszego działu na forum Cohones.

tshirty-2015_FB.jpg
 
Chciałbym dostać pierwszą niebieską z znakiem supermena i napisem BJJ, dla mnie to koszulka, nie tyle jest dobrze wykonana, z odpowiednio dobranym kolorem, gdyż niebieski to mój ulubiony, a odnosi się do wspomnień, pobudza fantazje z dzieciństwa kiedy zbierało się komiksy Marvela, a każdy chciał być Supermenem, i nie raz skakało się z drzewa lub broniło koleżanki dając komuś po głowie:confused: Dziś trenując BJJ na sali, każdy gadżet taki daje motywacje i przenosi nas w przesżłości do pozytywnych emocji i wspomnień życia. Koszulka świetna, choć komplet rash i spodenki - supermen BJJ - MIAZGA !!!

zdr !
 
Zdecydowanie 3 od góry, lubię humorystyczne koszulki nawiązujące do sportów walki. Tym bardziej, że posiadam "kalafiory" może dzięki niej, moja mama spojrzy na nie nieco inaczej/łagodniej :D
 
Zdecydowanie koszulka nr 2. Bez zbednego pierdolenia. Dobry kolor i super wpasowane logo. Jezeli plecy sa czyste to koszulka idealna
 
tshirty_2015_FB.jpg

Styl miast, to dla osiedli Tour de Pologne
Kurde balans skąd Ground Game bierze ten flow
Pier*olę tani lans, bo wynik znam z góry
To siła kultury! To kolor purpury!

P.S. Innowacja+klasyka+purpura=dlatego!
 
przedostatnia (ta z tymi ludzikami), bo:
a. pasuje mi do brody
b. można delikatnie coś zasugerować swojej lubej (o ile kmini angielski ;P)
 
Zdecydowanie najbardziej podoba mi się koszulka z kalafiorami!:) oryginalny pomysł , bez napinki z humorystycznym podejściem do problemu:) można założyć koszulkę i zamiast po raz setny tłumaczyć czym są kalafiory:) Na koszulkę zwróci uwagę każdy, nie tylko na rysunek ale i na wasze logo co jest marketingowym strzałem w 10ke. Podoba mi się również koszulka z YoGIm. Na pewno któraś sobie sprawie:)
 
Niebieska motyw Supermana BJJ
Moja ksywa od młodzieńczyl lat to batman ;) Wiec jakbym pokazał się w takiej koszulce każdy zarzuciłbym mi "zdrade ksywy" jednak zamiast loga supermana jest na koszulce BJJ a ten sport trenuje od 4 lat. Fajnie pogmatwane co :D
 
Czarna z fioletowym napisem.
Świetnie dobrane kolory, ciekawa czcionka i oryginalnie nałożone na siebie napisy. Zdecydowanie najlepsza.
 
tshirty_2015_FB.jpg

Wybrałem ten wzór koszulki, ponieważ napis kultowej i cenionej marki "Ground Game" jest napisany czcionką z widocznymi pikselami co przypomina czasy młodości oraz godzin spędzonych przy pegasusie. Dwie postacie ubrane w GI pokazują że chodzi o sztuki walki a dzięki napisowi można łatwo skojarzyć że chodzi tutaj o BJJ, bo walki toczą się głównie na "ziemi". Owe godziny spędzane przy konsoli obecnie zamieniam na godziny spędzane na sali gdzie wytrwale szkolę swoją grę parterową, więc ten t-shirt byłby taką moją osobistą motywacją. Ilustracja choć prosta to ma w sobie coś niezwykłego i ponadczasowego, ponieważ dla kogoś kto nigdy nie grał w starsze gry taka koszulka będzie nieco niezrozumiała. Podobnie jest z jiu jitsu- dla kogoś kto nigdy nie trenował i nie ma pojęcia o co w tym chodzi, walki wydają się nudne i monotonne. Gdy jednak ktoś ma doświadczenie w tym sporcie to z uwagą i podekscytowaniem ogląda walki, bo potrafi dostrzec techniki i ruchy których inni nie zauważają.
Pozdrawiam gorąco! ;)
 
Wybieram poniższą koszulkę, ponieważ zawsze chciałem mieć kalafiora i dzięki niej będę mógł w końcu jakiegoś mieć. Na kolegów z mojej "emeryckiej" grupy nie mam co liczyć, także to moja jedyna nadzieja. :sos:
big_tshirt-ground-game-cauliflower-1.jpg
 
tshirty-2015-fb1.jpg

Z tą koszulką stwierdzenie z buta wjeżdżam nabiera sensu, w tej koszulce nie straszne żadne drzwi i można wjeżdżać do ziomków na chatę :D
Na poważnie, fajnie kolorystycznie dobrane logo, nosić taką koszulkę między Januszami na uczelni :D Lubię takie zagrywki.
Pewnie nie wygram, ale co tam, w takim razie pochwalić mogę jeszcze za koszulkę
tshirty-2015-fb2.jpg
Fajna humorystyczna, bo z Yogim :D Mistrz w odbieraniu koszyków biednych Januszy.
Pozdrawiam.
 
Koszulka z misiem Yogi, bo ten misio tak jak fajterzy BJJ musiał nie raz wykazać się sprytem i zwinnością, żeby uciec z tarapatów, czarny pasior wśród misiaków! :D
 
To GI or not to GI.
Fajny wzór nawiązanie do sztuki, a Bjj jest nie tylko wspaniałym sportem walki, ale także sztuką najwyższych lotów dorownujaca szekspirowskim dramata. Nie znam osoby uprawiajacej bjj, która na początku swojej przygody nie stała przed dylematem w gi czy bez.. A nawet doświadczeni zawodnicy nie potrafią podjąć ostatecznej decyzji.
 
Środkowy rząd, pierwsza z prawej. Też mam łeb jak sklep tak samo jak Iro. Skoro on dobrze wyglada w tej koszulce to ja też będę
 
Druga od lewej górnym rzędzie. Przypomina mi motyw hełmu Spartan albo.... Predatora ;) Jedno i drugie skojarzenie jest miłym wspomnieniem dzieciństwa. Poza świetny design, nadający się do wyjścia nawet na lepsze okazję!
 
Mi najbardziej podoba się koszulka gi or not gi z odwiecznym przesłaniem bycia i niebycia. Tak długo jak człowiek posiada dar rozumowania zastanawia się nad sensem tego jakże strategicznego wyboru pomiędzy bierna a czynną postawą. To codzienna walka o przetrwanie, wieczny wybór. To przesłanie pomaga mi w codziennych wyborach i utwierdza w przekonaniu,że cokolwiek nie robię robię dobrze ponieważ to mój trening, moja dieta, moje ćwiczenia, moje zmęczenie moje wyrzeczenia, moja przemiana więc postaw sobie cel, zaciśnij pięści i dąże do osiągnięcia celu.Nie chce być jak każdy chce być lepszy od innych
 
Brałbym motyw supermana.
Trening bjj robi z człowieka supermana. Nie jest się zwykłym Iksińskim... Jesteś kimś. Wiadra potu do tego upoważniają
 
No to tak, pierwsza i najwazniejsza kwestia: Wszystkie motywy z tych koszulek są na prawdę bardzo dobre. :smile: Do tego stopnia, że ciężko się zdecydować na jeden typ. Serio.

Jednak jeśli już wybierać, to dla mnie faworytem jest koszulka "Modern Jiu-Jitsu". Dlaczego? Myślę, że każdy fan interesujący się zarówno MMA, jak i BJJ, ogólnie zrozumie na niej zawarte przesłanie. Daje ono do myślenia, że w tych dyscyplinach równie ważny jak efekt końcowy w postaci techniki kończącej, jest sam sposób dojścia do niej. Koszulka ta w fajny sposób podkreśla maksymę sportów chwytanych, która brzmi "position before submission" - czyli najpierw pozycja, a później poddanie, i dlatego uważam ją jako jedną z najciekawszych w całej kolekcji.
 
Najbardziej przypadła mi do gustu koszulka przedostatnia z "pixelowymi" postaciami. Fajny, świeży i humorystyczny pomysł. Na pewno łączy moje dwie zajawki czyli sporty chwytane i gry :D Większość którzy dorastali w latach 90tych pewnie pamiętają godziny spędzone przy pegazusie, a jeżeli nie, to zakładając te koszulkę można komuś przypomnieć te czasy. Kto wie, może wzbudzi to w kimś chwilę refleksji :D
 
tshirty_2015_FB.jpg


Mega koszulka która budzi wciąż żywe wspomnienia o moim Pegasusie. Z tym potworem pod TV byłem królem na osiedlu póki sąsiad nie dostał Snesa. 8bitów :heart:
 


Nasi przyjaciele z firmy Ground Game przygotowali prosty i szybki konkurs związany z inauguracją działu na forum Cohones. Nagrodą w konkursie będą 3 koszulki z najnowszej serii GG.

Powyżej widzicie zestawienie graficzne jeszcze świeżych koszulek. Jeżeli chcecie otrzymać jedną z nich, napiszcie w komentarzu którą i uzasadnijcie w paru zdaniach dlaczego właśnie ten wzór przypadł Wam do gustu.

Autorzy trzech najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni wybranym przez siebie modelem. Czas macie do końca tygodnia, do niedzieli, godziny 23:59.

Jednocześnie wszystkich zapraszamy do naszego sklepu gdzie zakupić możecie poniższe koszulki ale nie tylko. Wszystkich którzy chcą być z nami na bieżąco zapraszamy do polubienia nas na facebooku oraz śledzenia naszego działu na forum Cohones.
http://www.mmarocks.pl/konkursy/t-shirtowy-konkurs-ground-game-2
 
Koszulka biało-purpurowa. Założenie jej na imprezę poskutkuje tym, że każda niewiasta będzie szukać parteru, a każdy samiec alfa odpuści rywalizację, bo barwy królewskie w połączeniu z umiejętnościami będą skutecznie odstraszać. Ubrany w tę koszulkę na kolejnym zlocie cohones na pewno zadam szyku.
 
Last edited:
http://www.groundgame.pl/media/products/493ca51f7eefc33ce541c0e4e0a72283/images/thumbnail/big_tshirt-ground-game-cauliflower-1.jpg?lm=1433950498

Koszulka którą chciałbym mieć, dlaczego??? Ponieważ byłby to mój jedyny kalafior, oprócz tego co jjem raz na jakiś czas, ale ile bym robił zapasów moje uszy nie są stworzone do kalafiorów, popuchnięte, fioletowe, żółte, czerwone me uszy już były wielokrotnie, aczkolwiek, kalafior nigdy się nie pojawił, a jeśli chociaż miałbym na koszulce, to może wyrwałbym coś w te wakacje, na koszulkę, a nie na historię walki o śmierć i życie, zakończoną pamiątką na całe życie na uchu :(
 
Pierwsza (Nr.1) bo uwielbiam Kevina Spacey'ego i całego Supermana. W bjj zakochałem się natomiast oglądając pare lat temu UFC 1 i UFC 2. Z wiadomych powodów ;D
 
Wszystkie są fajne ... Tylko skąd wzięli takiego Ufoludka jako modela nie mogli zatrudnić jakiegoś zawodnika MMA a nie kosmitę ...
 
Back
Top