Szyszka odchodzi z UNIQ i otwiera swój klub dla frików

PanMac

PRIDE FC
Welterweight
Afera jest więc jest OŚWIADCZENIE! Szyszka odchodzi z UNIQ, z jego słów wynika, że raczej go wyjebali niż sam odszedł. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, a te u frików są duże, a UNIQ/Szyszka mają najwięcej frików.



 
Tak czy inaczej dobrze, że go wyjebali - chłop jest idiotą i nie ma żadnych osiągnięć sportowych - Wrzoska dawno prowadzą Holendrzy a Paczuski pod wodzą Trenera Szyszki zaliczył 2 ciężkie wpierdole i tragiczne gameplany przeciwko rozjebanemu Materli i Tomiemu z 35cm mniejszym zasięgiem.

Ale w tym nowym klubie musi jebać gównem.
 
Tak czy inaczej dobrze, że go wyjebali - chłop jest idiotą i nie ma żadnych osiągnięć sportowych - Wrzoska dawno prowadzą Holendrzy a Paczuski pod wodzą Trenera Szyszki zaliczył 2 ciężkie wpierdole i tragiczne gameplany przeciwko rozjebanemu Materli i Tomiemu z 35cm mniejszym zasięgiem.

Ale w tym nowym klubie musi jebać gównem.
Ale jego nie wyjebali dlatego, że jest słabym trenerem, bo wcześniej im to nie przeszkadzało. Wyjebali go z powodu kłótni o kasę z frików. Zresztą dla niego lepiej. Otworzy swój klub i nie będzie musiał się dzielić kasą z Paczuskimi.
 
Ale jego nie wyjebali dlatego, że jest słabym trenerem, bo wcześniej im to nie przeszkadzało. Wyjebali go z powodu kłótni o kasę z frików. Zresztą dla niego lepiej. Otworzy swój klub i nie będzie musiał się dzielić kasą z Paczuskimi.
Ciekawe jak długo biedzie trwał piękny sen trenera Szyszki o ciagnieciu kasiory z freakow, jak długo można nabierać amatorów że jest się dobrym trenerem?
Chociaż tam chyba jest jakiś lekkie pranie mózgu i mizianie się po siusiakach skoro taki Wujaszek Fericze pierdoli w wywiadach, że on cytuję: "jest tak związany z trenerem, że by za niego życie oddał".
 
Ale jego nie wyjebali dlatego, że jest słabym trenerem, bo wcześniej im to nie przeszkadzało. Wyjebali go z powodu kłótni o kasę z frików. Zresztą dla niego lepiej. Otworzy swój klub i nie będzie musiał się dzielić kasą z Paczuskimi.
Racja - co ja pierdolę o poziomie sportowym jak w tym klubie poziom sportowy jest ujemny.

Tu musiało pójść o piniążki i bracia Paczuscy pewnie chcieliby (słusznie) jakiś % za korzystanie z sali i infrastruktury a Szyszka skąpy chujec - pomyślał - NIE - założę swój klub i będę niepełnosprawnych dociążał w piwnicy :D
 
Sam tego nie otworzy za swoją kasę. Pewnie Boxdel lub ten syn milionera Salka będą inwestorami.
Ja bym na jego miejscu nie wchodził w żaden biznes z Boxdelem, bo ten typ wiele zaczynał ale nigdy nic nie skończył. Gdyby nie Pasternak i Rozpara, to on z Golą by to położyli zanim by sie na dobre zaczęło.
Bez przesady, że trzeba mieć wielką kasę na klub. Wynajem płacisz co miesiąc, sprzęt w leasingu i kredycie. Paczuscy nie mieli żadnego inwestora i sami dali radę, a tu Szyszka ma mega komfortową sytuację, bo wie, że ma klientów i to takich z kasą. Ciężko o lepsze warunki do rozpoczęcia swojego biznesu.
 
Last edited:
Ciekawe jak długo biedzie trwał piękny sen trenera Szyszki o ciagnieciu kasiory z freakow, jak długo można nabierać amatorów że jest się dobrym trenerem?
Chociaż tam chyba jest jakiś lekkie pranie mózgu i mizianie się po siusiakach skoro taki Wujaszek Fericze pierdoli w wywiadach, że on cytuję: "jest tak związany z trenerem, że by za niego życie oddał".
Myślę, że tak długo jak będzie FAME/CLOUT/PRIME. Naprawdę sądzisz, że friki potrzebują dobrego trenera do tych wygłupów? :beczka: Tam bardziej chodzi o dobre, kumpelskie relacje i podejście, a to widać, że Szyszka ma i go lubią. Wystarczy.
 
Racja - co ja pierdolę o poziomie sportowym jak w tym klubie poziom sportowy jest ujemny.

Tu musiało pójść o piniążki i bracia Paczuscy pewnie chcieliby (słusznie) jakiś % za korzystanie z sali i infrastruktury a Szyszka skąpy chujec - pomyślał - NIE - założę swój klub i będę niepełnosprawnych dociążał w piwnicy :D

Tak jak pisałem od razu. Ale myślę, że więcej traci UNIQ niż Szyszka, przecież UNIQ to stał finansowo głównie na frikach, a nie zawodowcach, bo z tego kasy nie ma, to nie jest ATT. Kto jest ich najlepszym zawodnikiem? Radek (który wcześniej kopał się po czole za darmo w king boxingu)? Wrzosek jest z UNIQ czy raczej Legia Fight Club? I jeszcze ten cały Siexa, instagramowy śmieszek walczący na gównogalach za komplet opon.
 
Tak jak pisałem od razu. Ale myślę, że więcej traci UNIQ niż Szyszka, przecież UNIQ to stał finansowo głównie na frikach, a nie zawodowcach, bo z tego kasy nie ma, to nie jest ATT. Kto jest ich najlepszym zawodnikiem? Radek (który wcześniej kopał się po czole za darmo w king boxingu)? Wrzosek jest z UNIQ czy raczej Legia Fight Club? I jeszcze ten cały Siexa, instagramowy śmieszek walczący na gównogalach za komplet opon.
Utrzymają się i tak jakoś z amatorów i legionistów. Skoro nadal taki Nastula, czy Copacabany istnieją, to tym bardziej Uniq przetrwa.
 
endrju-sensei.gif
 
Ciekawe jak wyniki takich freaków po tym jak przestaną sparować z pro zawodnikami. Bo myślę że ich poziom może się pogorszyć.
 
Utrzymają się i tak jakoś z amatorów i legionistów. Skoro nadal taki Nastula, czy Copacabany istnieją, to tym bardziej Uniq przetrwa.
Copa to ma się bardzo dobrze dzięki BJJ. Chyba mają teraz drugą lokalizację.
Z Copy znam kilka osób tzn trenujących tam kiedyś lub dziś, natomiast nazwisko Szyszka nie mówi mi nic oprócz tego że trenuje frików.
 
Copa to ma się bardzo dobrze dzięki BJJ. Chyba mają teraz drugą lokalizację.
Z Copy znam kilka osób tzn trenujących tam kiedyś lub dziś, natomiast nazwisko Szyszka nie mówi mi nic oprócz tego że trenuje frików.


I Copacabana i Nastula żyją z korpo i multisportów - nawet się tym specjalnie nie kryją - WCA i Miras niestety są na wypizdowie i są zarezerwowani dla prawdziwych sportowców a nie kogoś kto chce po pracy się spocić.

Ten sam casus co klub Sarary, który pewnie szybko padnie - kto normalny będzie z centrum (albo przeciwległej strony) męczył się z dojazdem na Zakopiankę.




1690291864019.png
 
Paczulscy chcieli większy procent za friki i odszedł pewnie. Gorzej dla niego, bo w Uniq miał dostęp do świetnych sparingpartnerów i klub oficjalnie tytułował trenera Kasztana.
 
Otworzyć klub sportów walki to mały problem. Potem TYLKO trzeba go utrzymać i z tego żyć.
 
Back
Top