Szybka pomoc !

Mickap

Brutaal
Light Heavyweight
Witam panowie, wychodzę z prośbą żeby "podlajkować" ten filmik na facebooku.. Jedna z tych dziewuszek jest moją partnerką. Nic Was to nie kosztuje, a może tylko pomóc. Byłbym bardzo wdzięczny. Pokażcie, że siła MMARocks może :) Z góry dzięki piękne.







http://www.facebook.com/photo.php?v=455312127873759&set=vb.112145582190417&type=3&theater
 
Umotywuj jakoś to lajkowanie. To jakaś forma zakładu czy konkursu na lajki? :-)
 
Kurwa załóżcie sobie jeden temat, niech to powiedzmy będzie ten i piszcie w nim. Rozumiem potrzeby z lajkowaniem ale przesada lekka się robi z ilością tematów tego typu.
 
wszystko po trochę :)



ogólnie jest to konkurs, ale też z kumplem się założyłem o to, który filmik wygra, jeżeli w/w to przebiegnie przez 100 metrów w samych majtkach po mieście, jeżeli wygramy to wrzucę filmik z jego biegiem. Natomiast dziewczyna obiecała mi też coś w zamian :)
 
Powiedź która to twoja może pierw... bo nie wiadomo czy warto..
 
Ja bym pomogl ale mi prad odlaczyli,sori



Edit: @Down nie usmiecha mi sie podawanie swojego konta FB,tyle na ten temat (i tak nam fake konto :-))



edit 2:@Suchar ja wogole nie zwracam uwagi na te kategorie wagowe
 
Prośba bądź co bądź grzeczna i nie wypada od razu besztać, no, ale kurwa, co się ludziom w GUOWACH robi, żeby robić jakieś tandentne promofilmy ze studniówek i jeszcze starać się to upubliczniać. Nie pojmę.



E: przeczytałem wyjaśnienie i... kurwa, jeśli to nie jest prowokacja, lub gość nie robi z nas wszystkich debili, to najwyraźniej sam nim jest. Z miejsca zaznaczam, że nie jestem teraz złośliwy, ale nie potrafię znaleźć lepszego określenia dla tego typu postępowania.
 
Jesteście straszni, chłopak trochę lżejszy od reszty proszących o pomoc i już zero pozytywnego odzewu. Ryby i użytkownicy poniżej lightweight głosu nie mają, na tym forum panuje brutalne prawo dżungli :).
 
Suchar, to nie chodzi o rangę tylko o wartość prośby. Właśnie przed chwilą dałem łapkę w górę, ale jest różnica jeśli ktoś pisze w sprawie ważnej (jakiś konkurs, pomoc dla kogoś) a co innego jak po prostu chce wygrać zakład z kumplem który ma przebiec w samych gaciach po mieście.
 
Szczerze, to nie chodzi mi już o ten zakład, ale bardziej o to, żeby klasa dziewczyny wygrała. Nikogo nie zmuszam, to jest tylko prośba. Nie jesteś tym zainteresowany, to nie "lajkuj" i nie wypowiadaj się, tylko wyjdź z tego tematu. Nie stworzyłem go dla spiny. Pozdrawiam kumatych.
 
ale jestescie pojebani co niektorzy:-) nie pasuje temat to po chuj tu wchodzicie i komentujecie? Przeczytalem prosbe, uznalem, ze nie warto glosowac i tyle. To nie Wasze forum i chlopak ma prawo zakladac co chce jesli redakcja na to pozwala.



@ Bronson, no wlasnie, chlopak popsul rozpiske tematow z Ozdoba na czele, lincz kurwa!:-)
 
To nie Wasze forum i chlopak ma prawo zakladac co chce jesli redakcja na to pozwala.


ok, załóżmy sobie jutro o 16-00 wszyscy temat NA POMOC:-) może być od 16 do 20:-)
 
sb.asp
 
Gdzie są takie licea w do których same dziewczyny chodzą ? I to nie brzydkie :-)



Poszedł lajk
 
Back
Top