Szukasz walki? Spytaj tu!

Szukam walki Krzyska Jotki z Troengiem, najlepiej do obejrzenia online, ale jeśli trzeba będzie ściągnąć to również żaden problem, wszystko jedno jaka jakość.
 
Poszukuję walk Rockholda ze Strikeforce przed walką z Jacare. Ma ktoś? (@VoRaNeK ?)

Taylor


Bradley
"

Devela
"

Theotikos
"

+ link do gali Strikeforce - Shamrock vs Diaz, na której walczył Luke z Meredithem
http://tb7.pl/pobierz/f3b4c835dfe8a18206b466b07686514a/2009.04.11.Strikeforce...Sh.hellip.rar
Problem w tym, że nie powiem Ci na 100 czy ta walka została tutaj ujęta

Jesli chodzi o Neala to tutaj materiału video nie bedzie. Znalazłem amatorskie nagranie pojedynku Darren Uyenoyama vs Andrew Valladerez i zauważyłem, że nie było kamer telewizyjnych. (Ciekawostka, to w cale nie przypomniało gali Strikeforce a raczej jakąś podrzędną gale w Pakistanie :lol:)
Zresztą w paczce z galami Strikeforce również nie uświadczyłem tego eventu.
 
Dałoby radę z boksu w możliwie najlepszej jakości Mayweather - Maidana 2 i Pacquiao z Aligierim, Riosem i Bradley'em 2 ?
 
SCStunner znajdziesz wszystkie na www.thepiratebay.se

Ja mam inna prośbę.. Nie walki bo tych mam sporo ale rozpiski gal UFC np. 3 lata wstecz....
Wiem że można np. z sherdoga przepisać i poświęcić cały dzień ale może ktoś to ma gdzieś to będę wdzięczny :)
 
Back
Top