Szukasz walki? Spytaj tu!

@VoRaNeK
te gale:
KSW 1-28
Bellator MMA 1-97
UFC 1-150
BAMMA 1-14
ONE FC 1-20
to pełne gale czy niektóre zawierają tylko wybiórcze walki? Mógłbys w jakiś sposób je udostepnić?
 
@VoRaNeK jestes wielki. Skonsumuje od Ciebie Dream a później pożebrzę o One FC. mój mail [email protected], czy tam nie wiem, tu wrzucisz. Odwdzięcze sie jak mi odblokują mma-tracker. Już mam nauczkę - ściągać najnowsze gale i udostępniać. Może jak napisze maila i ubłagam adminów to się zgodzą odblokować? Strasznie bez tego cierpie. Zostają mi tylko(i aż) gale na fight passie. Niestety tam azji nie ma(poza Pridem)

Myślę, że przejdziemy jednak na maila. Jedna gala Dream 720p waży średnio 4-5GB
Wszystkiego na raz nie ma sensu generować bo i tak nie zdążysz tego pobrać w dobre. Moje możliwości generacji też co ograniczone także umówmy się na 10 GB dziennie


@o%owany
Ponoć wszystkie ale nie sprawdze Ci tego bo nie jestem w stanie. Pobierzesz to się przekonasz
Gale udostępnione są na serwery, które pobierają mi dzienny limit. Gdyby wrzucone były na turbobita to nie miałbym żadnego ograniczenia.
 
Myślę, że przejdziemy jednak na maila. Jedna gala Dream 720p waży średnio 4-5GB
Wszystkiego na raz nie ma sensu generować bo i tak nie zdążysz tego pobrać w dobre. Moje możliwości generacji też co ograniczone także umówmy się na 10 GB dziennie


@o%owany
Ponoć wszystkie ale nie sprawdze Ci tego bo nie jestem w stanie. Pobierzesz to się przekonasz
Gale udostępnione są na serwery, które pobierają mi dzienny limit. Gdyby wrzucone były na turbobita to nie miałbym żadnego ograniczenia.
ok a gdzie i kiedy będziesz udostepniał? Chetnie zaczałbym je od Ciebie pobierać od KSW zaczynajac.
 
Nie wiem czy to dobre miejsce ale czy ma ktos link do odcinka z największą gwiazdą PLMMA Mirkiem ?
 
Może być po hiszpańsku ? Dobra, porządna jakość




@michi972

Nie gwarantuje odbioru na telefonie. Komputer się popsuł ?

"



Ortiz vs Griffin I
http://www.myvi.ru/watch/9KblCdvg-0KeoIUmZ_ff0g2

Ortiz vs Griffin II
Code:
http://vk.com/best_of_mma?w=wall-30684458_928173&z=video-70600440_168564683%2Fd72a9267fc4404cbad

Nie popsuł :) . Taki dostęp do kompa w tygodniu mam ,że prawie żaden .Szkoła i starzy :(
 
Back
Top