Szukasz walki? Spytaj tu!

@VoRaNeK no coz tez pomyslalem, ze moze nie byc calosci. Teraz zeby miec 100% pewnosc musial by tylko cactus to potwierdzic. Ten urywek to i ja znalazlem.
 
Ma ktoś może nagraną część wczorajszej gali KOK w Płocku z Fightboxa, tzn. kartę wstępną? Chciałbym zobaczyć przede wszystkim pojedynek Marcina Szredera raz jeszcze. @VoRaNeK?
 
witam
poszukuje ostatniej gali M1 z Tyburą i Grabowskim, najlepiej pełna gala. Był link w tym temacie ale ważność wygasła, może jakiś torrent
dzięki
 
Mam pytanie do nagrywających: ostatnim razem KSW pojawiło się chyba jakoś popołudniu w niedzielę (za co do dziś jestem przeogromnie wdzięczny). Czy i tym razem jest szansa na wideo w takim tempie? Znów nie mogę oglądać na żywo i chcę wiedzieć czy jest sens robić sobie "blokadę informacyjną" :]
 
Nikt z forum nie nagrywa KSW. Gala wrzucana jest przez osoby niezwiązane z forum MMARocks.
ostatnim razem KSW pojawiło się chyba jakoś popołudniu w niedzielę
Po szybkim przeszukaniu mogę Ci powiedzieć, że kilka minut po godzinie 3 już ktoś wrzucił KSW 28 do sieci. 3 godziny po zakończeniu eventu, b.dobry wynik. Bez obaw, w niedziele rano na 100% bedziesz mógł pobrać gale
 
Last edited:
Sergio Pettis vs Will Campuzano
Sergio Pettis vs Alex Caceres
Sergio Pettis vs Yaotzin Meza
Correy Anderson vs Matt Van Buren
Anthony Pettis vs Jeremy Stephens
 
Szukam walki Kowalewicza z Gniadkiem z KSW 28.
+ całej gali KSW 29, jeśli ktoś by miał. ;)
 
Back
Top