Szukasz walki? Spytaj tu!

@Cactus - myślę ,że nie o tą mu chodziło.Tylko o walkę z Zalewskim na KSW 2 - ale tej nie moge nigdzie znaleźć . Na ipli też jej nie ma akurat (inne z KSW 2 są ).
 
kierwa , coś z vidoe goole nie wchodzi link ...od 05:52http://video.google.com/videoplay?docid=8905814373980290480(trzeba połączyć te powyżesze do kupy i tam jest chyba ten HK)
 
sobelhttp://mma-geeks.com/2011/07/12/tim-sylvia-vs-antonio-rodrigo-nogueira-fight-video-ufc-81/
 
lukasgight - dziękinoodles - jeżeli nie straszne Ci instalowanie ipli to tam znajdziesz bardzo dużo archiwalnych walk z KSW dostępnych za free.
 
Domator, prosiłem, żeby pisać chociażby na jakiej gali, tak mogą wynikać nieporozumienia, np. kaczka musiał znależć 3 (chyba, że chodziło o wszystkie 3 to ok xD) :-)
 
szukam walki do obejrzenia w sieci

Cung Le vs Jason Von Flue na Strikeforce:triple threat z 8.12.2006
szukałem na własną rękę ale nie znalazłem więc byłbym wdzięczny za pomoc.
 
Partyzant:http://www.dailymotion.com/video/x5dpvv_cung-le-vs-jason-live-wire-von-flue_sport
 
Dzięki Cactus w porównaniu z tym co ja znalazłem to jest zajebiste ja znalazłem takie że nie dość że nie było nic widać to można było piksele liczyć.
 
Lombard - Jesse TaylorTylko normalnej jakości a nie to co na YT :) Znane mi portale milczą
 
Mialby ktos moze obie walki Wanda Z Mirkiem?
Najlepiej jakby bylo gdzies w necie nie download.
 
Pride 20:http://www.squabbles.com/2010/02/classic-pride-fights-wanderlei-silva-vs-mirko-cro-cop-filipovic-pride-20-armed-and-ready
 
Ja bym miał ;)FCA:http://allmmafights.com/?section=pridefc&id=064_pride_final_conflict_absoluteFull Event Video: Part 1 - od 24:55
 
Back
Top