Sztos TV odc. 2 - Krzysztof Kułak

trakmajster

Oplot Challenge
Heavyweight
Witam,



Poniżej znajdziecie linki do dwóch części drugiego odcinka Sztos TV, w którym przeprowadzam wywiad z Krzysztofem Kułakiem.



Sztos TV odc. 2 część 1:




UbN-1EddP6k[/media]/a/p
p
Sztos TV odc. 2 część 2:
/p
p
a href=]




Chcemy odwiedzać różne kluby z Galicji, tak więc jeżeli np. prowadzisz klub i jeden z Twoich zawodników właśnie przygotowuje się do swojej kolejnej walki to daj znać np. przez PW. Jeżeli nie jest za daleko z Krakowa to przyjedziemy i nakręcimy materiał o nim i o klubie.
 
Jak na początki i dość trudnego rozmówcę, poradziłeś sobie bardzo dobrze. Wytrwałości życzę :)
 
Już mi się gdzieś wcześniej twój nick rzucił w oczy na forum, a teraz już wiem... pozdro z Jasła :)
 
Asterix i Obelix byli z Galii a na pewno na historii o Galicji słyszałeś. :)
 
z galicji to galowie.. jak z asterixa obelixa!



Generalnie niejestem fanem nazw ala silesia na slask i pomerania na pomorze ja np jestem szczecinianinem a nie westpomeranianem..



a cRe dla mnie jestes wielkim historii nauczycielianianinem.
 
@ Przemys_law



dzieki, a w tym wypadku wytrwalosc oznacza znalezienie reklamodawcow, ktorzy pokryja wzamian za umieszczenie logo koszty wyjazdow etc.
 
Podobalo mi sie. Nie dales sie wyprowadzic z rownowagi i zachowales spokoj do konca ;-)



Fajnie tez, ze KK znalazl czas dla Ciebie. Widac, ze sportowa ambicja zostala podrazniona. Motywacji nie brakuje. Czekam na Materla vs Kulak.
 
Ciężkosię chyba rozmawiało :) Co się stało że Krzysztof był tak nastawiony do ciebie ?
 
Fajnie ze wywiad z Krzyskiem przeplatany byl wstawkami z treningu. Swoja droga KK nie jest latwym rozmowca :)
 
Co się stało że Krzysztof był tak nastawiony do ciebie ?


Obrażony był, ze prowadzący wywiad nie zaprosił go na plan swojej dawnej, ale jakze sławnej piosenki (pomimo, ze jest wymieniony w tekście - "jest z nami Krzysiek").
 
ja bylem troche przymulony bo trening trwal prawie 1:40 i tempo bylo solidne. Od razu po treningu rozstawilismy sprzet i nagrywka, wiec moze moje pytania nie byly do konca skladne. A Krzyska chyba wkurzylem tymi pytaniami o lekcewarzenie przeciwnika, zle wymieniona nazwa klubu etc... A moze on tak po prostu ma, ze nie lubi jak sie mu ktos wprasza na sekcje, nagrywa trening i a pozniej meczy pytaniami.
 
Back
Top