Szokujące lecz prawdziwe fakty

sethcab

Shark Fights
Lightweight
Pomysł na temat z sherdoga, potłumacze trochę dla tych co nie znają języka bo fajny temat:P
Tutaj oryginał: http://www.sherdog.net/forums/f2/shocking-but-true-statements-1638435/

Brad Iimes wygrał 2 walki pod rząd przez Gogoplate.
Anderson Silva przegrał z zawodnikiem który miał ujemny rekord.
Brian Bowles pokonał tego samego zawodnika (Damacio Page) tym samym poddaniem (Gilotyna) w tym samym czasie (R1 3:30) dwa razy.
Matt Hamill ma więcej KO przez Headkick w UFC niż Mirko Cro Cop.
Chris Lytle w swoich 53 profesjonalnych walkach ani razu nie był poddany lub znokautowany.
Keith Jardine obalił Gegard'a cztery razy w pierwszej rundzie, nie uderzając go ani razu.
Chael Sonnen ma na swoim koncie wygraną przez latające kolano.
Dan Severn był znokautowany tylko raz w swoich 122 walkach. Jego rekord to 99-16-7. Tylko 24% jego wygranych to decyzje.
BJ Penn walczył z Lyoto Machidą w wadze cięzkiej. BJ na wagę wniósł około 190lbs, a Machida 220lbs.
Roy Nelson dwa razy poddał Franka Mira w turnieju BJJ.
Nate Diaz (8-4) ma lepsze osiągnięcia w UFC niż jego brat Nick (6-4)
Butterbean ma na swoim koncie tyle samo poddań co Frank Mir.

Nogueira jest jednym z najlepszych ciężkich w sporcie - nie przeszkadzało mu to że nie ma żebra, półowy płuca, kawałka wątroby. Gdy miał 9 lat przejechała go ciężarówka.

Jedyna osoba które znokautowała Maynarda to... Gray Maynard ;)
 
Nie wiedziałem, że Maynard sam się znokautował :) obejrzałem walkę i jestem zaskoczony haha.



Link do walki: http://www.mma-core.com/videos/_Gray_Maynard_vs_Robert_Emerson_TUF_5?vid=10001341
 
Butterbean ma na swoim koncie tyle samo poddań co Frank Mir.



miarzdzy Czolowy BJJ w UFC.
 
ad. madafaka : a Shogun zlamal reke w walce z Colemanem na gali Pride 31"Unbreakable"
 
Bonnar oprócz przegranej z Soszyńskim, nigdy nie przegrał z fajterem który nie był byłym mistrzem lub nim później nie został.
 
Dana White kiedyś nie mówił "fuck" ;)



To z Butterbeanem i Mirem mnie również zmiażdżyło ogólnie, już nie czepiając się ortografii, choć to słowo się nawet odmienia przez g, nie można tłumaczyć dysleksją, bo tego to na pamięć się idzie wyuczyć w podstawówce.



Shogun połamany na Unbreakable też mnie rozbawiło, choć to czarny humor raczej :) No i Hammil vs CroCop in headkicks :))) Naprawdę szokujące się to wydaje podane na sucho.



PS:A Gray przesadził, odpłynął i nawet replaye go nie przekonały...
 
Maciej Kawulski poddał trójkątem były numer 1 w wadze WW w Polsce Łukasza Lesia :)
 
Back
Top