Szok! Kibic mma z karaluchem w dupie znaleziony pod bacówką !

Anonymous

NoLife FC
karaluch1_1.jpg


Sytuacja miała miejsce przy jednej z zakopiańskich bacówek.
W dniu 25 czerwca 2017 roku pan Marian ja co dzień wracał ze swoimi owcami z pastwiska. Dzień był słoneczny i nic nie wskazywało na to co miało za chwilę nastąpić. W pewnym momencie, owca Zosia, bo tak się nazywała najstarsza w stadzie, zaczęła wydawać dziwne odgłosy. Zdziwiony pan Marian skierował swoje kroki w kierunku, w jakim beczała Zośka. Gdy podszedł bliżej, przy progu bacówki zauważył leżące na ziemi ciało. Jak się zdążył zorientować, był to osobnik płci męskiej. Piotr, bo jak wykazało późniejsze śledztwo, tak miał na imię leżący mężczyzna, był nagi i nie dawał oznak życia. Jednak nie to było najciekawsze. Oczom Mariana ukazał się makabryczny i odrażający widok:
Z odbytnicy pana Piotra wyszedł , a raczej wylazł wielki czarny karaluch. Po nim , kolejne dwa.
karaczan_wschodni.jpg

Przestraszony Marian, uciekł, bo był w szoku. Jedynie Zosia beczała nadal, niezrażona.
Przybyła na miejsce zdarzenia powiadomiona przez konkubenta Mariana miejscowa Policja, po dokonaniu oględzin miejsca zdarzenia, ustaliła, że pan Piotr żyje, a jest jedynie pod wpływem silnych środków odurzających, co mogło w jakiś sposób wytłumaczyć brak ubrania u ofiary.
Po kilku godzinach pan Piotr odzyskał świadomość, a raczej wrócił do swego ciała po świadomym śnieniu. Następnie zeznał na przesłuchaniu, iż ratując dupę swoją oraz podległej mu ekipy w liczbie 2 osób, w jednym z beczkowozów na straganie wiejskim, w czasie kontroli pracowników sanepidu, schował sobie 3 karaluchy do tyłka, bo zjeść ich się brzydził.
Czyn ten umożliwił przejść kontrolę z wynikiem pozytywnym.
Radość z tego faktu oraz rozpoczynający się urlop zaowocował zażyciem wielu substancji odurzających przez pana Piotra. Co działo się w trakcie owego tripu i dlaczego pan Piotr zapomniał wyjąć karaluchów z dupy, tego prawdopodobnie już się nigdy nie dowiemy.
 
@Jakub Bijan widzisz dalszy ciąg mojej przepowiedni ziszcza się. Zamiast spierać się z Sebixami w Polityce zapytaj mnie a ja ujawnię Ci rąbka przyszłości.
 
  • Like
Reactions: JB_
Back
Top