Szkolna bójka z pokazem niezłego MMA

Że niby ja mam Ci hajs za to dawać ?! O nieeee, to się nie godzi ! Za moją motywację to Ty powinieneś się o mnie bić żeby mnie stajnia trenera Andrzeja z Poznania nie próbowała wykupić :D A miałabym bliżej z dojazdami :werdum:
Jemu nie, mi masz dawać hajs :joe:
 
Że niby ja mam Ci hajs za to dawać ?! O nieeee, to się nie godzi ! Za moją motywację to Ty powinieneś się o mnie bić żeby mnie stajnia trenera Andrzeja z Poznania nie próbowała wykupić :D A miałabym bliżej z dojazdami :werdum:
Ale jakie masz kwalifikacje? Jakieś referencje? Rekord? Chcesz dostać szanse to musisz się postarać
 
Za moją motywację to Ty powinieneś się o mnie bić żeby mnie stajnia trenera Andrzeja z Poznania nie próbowała wykupić :D A miałabym bliżej z dojazdami
Chyba stajnia Różala.. :facepalm: Czekam na coś dobrego z pod Twojej ręki bo na razie tylko zapewnienia jaka Ty jesteś świeża i dobra krew a konkretów nie widać. Tylko 'pachniesz'
 
@Cloud to ta ustawka z IRC'a? :D

Moja ustawka była kręcona, pamiętam. Wiem nawet kto kręcił, może się odezwę do gościa. Zawsze to pamiątka :D

Ogólnie najbardziej śmieszy mnie to jak ich rzuca przy ciosach w sensie, że sam wyprowadzony cios ich jakby nie wiem, całe ciało telepie :D
 
Kozackie byłoby zestawienie Mahonka z tym młokosem z pierwszej strony.

Z jednej strony mielibyśmy młodego, dynamicznego, wszechstronnie wyszkolonego czy to w płaszczyźnie stójkowej, klinczu, czy grze parterowej - chłopaka , pewnie z psychą killera i pierwiastkiem Mistrza

a z drugiej - naszego forumowicza - Adriana, pseudonim MAHONEK. Jakie są jego atrybuty? Na pewno jest większy i ma groźną broń w swoim arsenale. Mianowicie - jebitnie wyprofilowany łokieć do napierdalania. Adrian mógłby zarówno z dołu kąsać jak i z góry (aż strach pomyśleć o łokciach bitych z 12 na 6). Gdyby rywal leżał na plecach, to Mahonek rozbił by mu twarz do cytoplazmy.

Optuję za taką walką <yes> :fly:
 
Back
Top