Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Jaka jest szansa, że Paweł Kowalik będzie announcerem polskiej gali UFC?
Ty tak powanie ? Jesli tak to skad ten pomysl ? Pawel z tego co pamietam probowal tego raz, do tego w Twoich okolicach i sam przyznal sie, ze szalu nie bylo i to nie zajecie dla niego. Ja w pelni sie z tym zgadzam. Wywiady czy audycje z jego udzialem zawsze odbieram bardzo pozytywnie, konferansjerke juz zdecydowanie nie.
 
Śmiejcie się śmiejcie a ja widziałem na własne oczy że Pawła znają w UFC wszyscy :D
 
Na fen poszło ze 30 biletów. Mniej więcej tyle samo co na prommac w takim okresie przd galą. Jednak frekwencja ostatecznie okazała się dobra. Czy myślicie że fen powtórzy albo pobije wynik promacu (ta sama hala) mimo że bilety są dużo droższe?
 
Zkaladam, że będzie trochę o KSW? Będzie @Wojsław Rysiewski ? Jak tak to zapytajcie, czy ucięcie jednej walki to tylko jednorazowa sprawa, czy w przyszłości możemy spodziewać się podobnych zabiegów?
 
@Tidzej będziecie brali kogoś z zewnątrz czy tylko ograniczycie się do redakcji ? chodzi mi o jakiegoś gościa jak Janek kiedyś itp.
A jeśli chodzi o KSW to jest szansa na zrobienie wywiadu z Panem Janiszem ? zna się na tym sporcie,jest opiniotwórczy i na pewno miałby coś do powiedzenia w kwestii zestawień bo przynajmniej połowa walk jest bardzo trudna do wytypowania.
 
@Tidzej będziecie brali kogoś z zewnątrz czy tylko ograniczycie się do redakcji ? chodzi mi o jakiegoś gościa jak Janek kiedyś itp.
A jeśli chodzi o KSW to jest szansa na zrobienie wywiadu z Panem Janiszem ? zna się na tym sporcie,jest opiniotwórczy i na pewno miałby coś do powiedzenia w kwestii zestawień bo przynajmniej połowa walk jest bardzo trudna do wytypowania.
raz już bł to i drugi raz może być ale to kwestia czasu i logistyki. :)
 
@kiras To wszystko zależy od dostępności potencjalnych gości do tej audycji. Niestety w piątek odpadają i Janek i Andrzej Janisz.
 
@kiras To wszystko zależy od dostępności potencjalnych gości do tej audycji. Niestety w piątek odpadają i Janek i Andrzej Janisz.
Nie no luz,jak nikogo z poza redakcji nie będzie to się nic nie stanie.Może Mati Borek hehe bo tak zawsze śmiechuje w Puncherze jak wspomina o MMA Rocks :lol: - just kidding :wink:
 
O KSW tradycyjnie będzie podcast wypuszczony w piątek wieczorem.
Czyli będzie szczęka w tygodniu plus piątkowy podcast o KSW? Dobrze zrozumiałem? Czy po prostu będzie piątkowa szczęka, w której będziecie mówić o KSW? Jeśli pierwsza opcja, to kiedy szczęka? :)
 
UWAGA! ANKIETA:

Jest opcja zrobienia zapowiedzi KSW 30 z Karolem Matuszczakiem. Niestety z powodów logistycznych nagranie będziemy mogli zrobić dopiero w sobotę rano więc na stronie powinno być ok. 12-13. Teraz pytanie do was - czy przeżyjecie taki poślizg bez spamowania "gdzie Szczena?" w tym temacie czy mamy szukać innych opcji na nagranie w piątek?
 
Jak dla mnie spoko - za gościa propsy .W sobote i tak pewnie część wywiadów i różnych rzeczy związanych z galą będzie wrzucanych czy to od was czy od konkurencji więc ktoś kto będzie czekał na transmisje zawsze może sobie skrócić czas oczekiwania na KSW.
 
Mnie nie zbawi te kilka godzin, a w sobotę i tak będę czekał tylko na galę to czas zleci przynajmniej na słuchaniu.
 
@Tidzej ciężko. Ale jak obiecasz, że wrzucisz na serwer przed 13 żebym zdążył pobrać przed wyjściem z pracy, to nie będę marudził. :)
 
Back
Top