Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Sorry, ze odpowiem, ale serio myslisz, ze WSoF jest w stanie zalatwic lepszych rywali Mamedowi niz ksw? Tacy sa wedlug mnie tylko w Ufc i Strikeforce, i na upartego jeszcze w Bellatorze.
 
Serio myślisz, że nie? Po ewentualnym upadku SF myślisz, że gdzie pójdą zawodnicy, których nie zbierze UFC. Prędzej do WSOF niż KSW. A zwalniani z UFC? WSOF to dla nich idealne miejsce.
 
No nieźle, wysyłasz Mameda do organizacji ktora dopiero co zadebiutowała..to już wole żeby został w KSW
 
No nie wiem czy oni wszyscy pójdą do UFC. A poza tym są jeszcze spadkowicze z UFC., których na WSOF jest pełno. Dodam, że chodziło mi bardziej o umowę wg której Mamed mógłby walczyć także na KSW.
 
Oczywiście mógłby, tylko jak stabilna jest przyszłość organizacji, która zrobiła jedną galę, a za pokazanie jej w telewizji musiała sama zapłacić.
 
Mamed miałby jednak bufor bezpieczeństwa w postaci KSW. Gdyby coś poszło nie tak zawsze mógłby wrócić do walk w Polsce.
 
czy Chmielewski został wyrzucony z KSW czy ma jakąś dłuższą przerwę? W planach jest jakas walka poza organizacją?
 
Z tego co mówił Martin/ Maciek to po wspólnej rozmowie z Antkiem doszli do wniosku, że przydałaby się mu roczna przerwa. Było w jakimś wywiadzie, ale nie chce mi się go szukać.



EDIT: @down Całkiem możliwe.
 
Zdaje się, że była mowa o dłuższej (a nie rocznej) przerwie i w tym roku już go nie zobaczymy.
 
Pytalem juz o to w temacie o PLMMA, ale pozwole sobie zapytac raz jeszcze. Jak oceniacie potencjal i postepy dwojki zawodnikow Fightmana Bochnia, kroczacych od zwyciestwa do zwyciestwa, Tymoteusza Swiatka i Patryka Rogoza ? Czy mozna ich juz zaliczac do grona najwiekszych polskich talentow takich jak Gamrot, Andryszak, Kopytowski czy Blachuta ? Czy tez to jeszcze zdecydowanie nie ten poziom. A poniewaz prawdopodobnie ja pomijam jakies nazwiska to moze tak 10 najbardziej obiecujacych mlodych zawodnikow w Waszej ocenie.
 
Siedzi na Cohones.



292699_10151518167334358_1472335981_n.jpg
 
Pytanie może nie do szczęki, ale chyba temat najlepszy żeby zapytać.



Jak się ma MMA w Norwegii? Słyszałem wielokrotnie, że zarówno MMA jak i Boks są tam nielegalne, czy coś się zmieniło w ostatnich latach? Czy przepis ten nie jest restrykcyjnie przestrzegany?



Marcin Tybura w wywiadzie wrzuconym pod newsem o Gladiator Arenie, mówi, że miał propozycję z Norwegii.







Venom? Tidżej? Lub ktoś inny może mi krótko odpowiedzieć jak to tam teraz wygląda?







jako ciekawostka wrzucam fotkę, którą zrobiłem w tym roku w kiosku w Oslo, która świadczy o tym, że z popularnością sportów walki nie jest chyba najgorzej,



rrqclk.jpg
 
Dalej jest nielegalne, ale Norwegowie uważnie patrzą na Szwecję, Danię i Finlandię, które wysyłają pozytywne sygnały odnośnie MMA. Udana gala UFC w Sztokholmie, działalność IFMMA i rozwijające się rodzime gale, to dobry znak. Norwegia wciąż jest bardzo konserwatywna, ale jakieś światełko w tunelu jest.
 
Dzięki za odpowiedź.







A jak byś potrktował wypowiedź Marcina Tybury, który mówi, że miał propozycję z Norwegii. Jakieś nieporozumienie, czy może można zaobserwować jakieś próby obejścia prawa?
 
Biorąc pod uwage fakt, że czasami skład komentatorów gal UFC ulega zmianie np. ostatnią galę komenował Andrzej Janisz z Jankiem Błachowiczem mam pytanie: gdyby ktoś z duetu Juras - Janisz nie mógł komentować w danym dniu i zaoferowano by Wam zastępstwo to czy byście się zgodzili? Chętnie bym Was w tej roli zobaczył.
 
Back
Top