Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Co sadzicie o punktowaniu 3 rundy walki Fitch vs Silva 10-9 gdzie dominacja byla absolutna i chyba kazdy powie, ze powinno byc 10-8



Czy Rampage to dobry przeciwnik dla Glovera czy powinien dostac kogos kto liczy sie w walce o ts, np Phil Davis ktory wrocil na zwycieski tor
 
Jak Wam sie podobała gala Bellator 76 ?



Jak wygląda kontrakt Alvareza, macie jakąś wiedzę ile walk ma jeszcze oraz czy sam zawodnik przebąkuje cos o UFC?
 
Obecny kontrakt z Bellatorem, Eddie wlasnie wypelnil. Chce walczyc w ufc i pewnie jest teraz w trakcie negocjacji.
 
jak nie drwal to kto? macie jakies info kto ew. moze byc rywalem mameda, czy narazie nikt nic nie wie?



z sf coraz gorzej, myslicie, ze negocjacje nam sie wydluza o kolejne miesiace? xD
 
Co z Andersonem ? Czy waszym zdaniem dojdzie do któregoś z superfightów i który jest bardziej prawdopodobny GSP vs Anderson czy Anderson vs Jones
 
Moglibyście wspomniec o grudniowym megafighcie czyli Tyberian vs Najman :) a ogólnie chodzi mi własnie o ta gale czy wiadomo coś tam więcej na ten temat ?
 
Czy są jakieś oficjalne dane na temat ilości sprzedanych subskrypcji PPV gali KSW 20 i jaka jest szansa, że najbliższa gala też będzie transmitowana w tym systemie?
 
Jaka przyszłość w UFC czeka Nogueirę? Mam na myśli kiedy emerytura? Bo chyba każdy widział, że ta jest kwestią czasu, a zawodników na słabym poziomie Hermana wielu nie ma
 
W niediele odbyło się k1 podsumówanie walk i kto waszym zdanie jest faworytem do zwyciestwa w całej inprezie
 
Ja mam pytanie, czy kiedykolwiek Greg Jackson przygotowywał jakiegoś zaodnika ze średniej, który miał walczyć o pas? Wydaje mi się, że nie.Jestem ciekaw czy w razie starcia czy to JJ czy GSP byłby w stanie wymyślec jakąś "tajemna strategię" eliminującą stójkę Spidera oraz "tajemne kopnięcia" Stevena . Moim zdaniem Jones mógłby wyjść do walki jak z Rampagem w stylu małpy co bardzo by utrudniło legalne uderzenia .







1.gif
 
http://www.mmamania.com/2012/10/20/3530530/strikeforce-january-mega-show-cormier-rockhold-melendez-rousey-marquardt-ufc-mma



Gala pozegnalna z wszystkimi mistrzami na karcie? Jestem jak najbardziej za.



Jak sadzicie, jest szansa na realizacja takiej gali?
 
Jakieś może najbliższe plany w temacie konferencji videochatu może moglibyście poruszyć. Co tam z MMAA i podlączam się do pytania Visu o SF :)
 
Czy jestescicie w stanie, szczegolnie slynacy ostatnio z braku dyskrecji :) redaktor Kowalik, odniesc sie do informacji o bliskosci zakontraktowania przez UFC Piotra Hallmana. Niejako przy okazji, jesli ktos z redakcji mial okazje obejrzec gale WFC 17 to jak ocenia ja na tle naszych rodzimych produktow.
 
"Czy macie jakieś nowe informacje na temat przyszłości MMA Attack?"



co tygodniowe pytanie :D



___



jak zapatrujecie sie na przyszlosc hallmanna- kiedy za ocean i ufc czy moze bellator?



jak widzicie szanse helda w polfinale turnieju?



strus vs kulak, co sadzicie?



escobra moze cos wiecej wie jak rozmowy z melvinem? ew. moze pojawily sie jakies inne nazwiska jako opcja dla mameda?
 
W sumie nie wiem gdzie to napisac, wiec tutaj. Najlepiej w sumie jak wrzuce ss. Opera 12. Problem wystepuje tylko na banerze Poundout, Manto i MMAniak jest git.







hs72ht.png








Swoja droga, bardzo na plus ogolnie zmiana layoutu :) zdr!
 
Ja chciałbym usłyszeć Wasze zdanie na temat planowanej super-gali Strikeforce



Jak wygląda sytuacja Rampage'a w UFC, bo z tego co pamiętam miał tylko 1 walkę do wypełnienia kontraktu i sam wielokrotnie wspominał, że jak najszybciej chce go wypełnić, a tymczasem sam pisze do Dany o walce z dwoma przeciwnikami na tej samej gali



Oraz kiedy Misiek zadebiutuje w Bellatorze?
 
Jeżeli będzie Wam się chciało to prosiłbym o Wasze typowania w walkach Held vs. Kornik II/ Iro i Hallman vs Kornik/ Iro/ Held. Kto z kim i dlaczego by wygrał. O starciu Irokez vs. Kornik II już się wypowiadaliście więc pomijam.
 
Czy World Series of Fighting mogłoby być alternatywą dla Mameda jeśli chodzi o walki w Stanach jeśli SF upadnie, a rozmowy z UFC nie wypalą?
 
Back
Top