Szklana Szczęka - pytania, propozycje

The-Rock-_anwxwxs.jpg
 
No cóż, przeprowadziłem się do nowego mieszkania i wszyscy zapewniali mnie że jest internet a tu okazało się że chuj jest a właściciel dopiero dziś wraca z urlopu i będę z nim gadał co z tym fantem zrobić. Póki co nie za bardzo mam jak oglądać gale, żeby o nich dywagować.
 
Tidżej Ty się przeprowadziłeś do Sosnowca czy gdzie? Przecież teraz internet to w każdej dziurze jest...

Nie tam ale to i tak skomplikowane, musiałem się najpierw dogadać z właścicielem o sposobach naprawy tej sytuacji bo on był przekonany, że sygnał i kable są a jest... no sami już wiecie co jest. BYĆ MOŻE ten problem zostanie wreszcie rozwiązany w poniedziałek wieczorem.
 
Ty do takiego polaka robaka jak ja to po polsku skąd mam to wiedzieć :lol::lol:
jak wpiszesz w googlu fraze "porzućcie wszelką nadzieje (...)" to pierwszy obrazek jaki sie pojawia.

sam musiałem sprawdzić w google tłumacz czy to na pewno to. Nie każdy jest Tidzejem :cry:
 
Ja to tak trochę współczuje zdrętwiałej dupy podczas siedzenia i nagrywania przyszłej Szczeny, bo poniżej 3 godzin, mam nadzieje, nie zejdziecie omawiając KSW, 2 x UFC i akcje panów z CBŚ'u. Tylko Wojka tam do audycji, proszę.
 
Ja to tak trochę współczuje zdrętwiałej dupy podczas siedzenia i nagrywania przyszłej Szczeny, bo poniżej 3 godzin, mam nadzieje, nie zejdziecie omawiając KSW, 2 x UFC i akcje panów z CBŚ'u. Tylko Wojka tam do audycji, proszę.
A nie 3 razy UFC? Ale moglo mi sie pojebac. Tak dawno nagrywali... Ale jesli Tidzej przeprowadzil sie na jakies wypizdzijewo to moze nagraja dopiero po UFC 207- z internetem nie ma zartow:homer:
 
Wy się spodziewaliście, że ten internet podłączą mi o szóstej rano a ja wezmę urlop na żądanie i poświęcę cały dzień na oglądanie MMA? Niestety zawiedziecie się ale internet udało się doprowadzić.
 
Back
Top