Szklana Szczęka - pytania, propozycje

to będzie "dubbingowana" szczena ?

Nie mam pojęcia jak to mogło się stać, że na skajpie chłopaki mnie słyszeli a na ścieżce nagrania mnie (i tylko mnie) nie nagrało. Dubbingiem bym tego nie nazwał, raczej rekonstrukcją :).
 
Nie mam pojęcia jak to mogło się stać, że na skajpie chłopaki mnie słyszeli a na ścieżce nagrania mnie (i tylko mnie) nie nagrało. Dubbingiem bym tego nie nazwał, raczej rekonstrukcją :).
Podejrzane, przypuszczam, ze po prostu po namysle zweryfikowales swoj poglad na niektore sprawy ;)
 
Współczuję. Który program wywalił Ci taki numer?

Właśnie żebym wiedział który to program ale to raczej musiał być Pamela Call Recorder. Pracuje na nim z powrotem od sierpnia i do tej pory wszystko było cacy ale przed audycją zrobiłem update softu i może tam się rozjechały ustawienia. Jeszcze nie dociekałem.
 
Właśnie żebym wiedział który to program ale to raczej musiał być Pamela Call Recorder. Pracuje na nim z powrotem od sierpnia i do tej pory wszystko było cacy ale przed audycją zrobiłem update softu i może tam się rozjechały ustawienia. Jeszcze nie dociekałem.
Czasem ustawienia programu albo ustawienia karty po aktualizacjach potrafią swirowac.. Nie mniej dzieki za tą robotę, SSS to dla mnie od wielu kilku ładnych lat juz pozycja obowiązkowa..
 
@Tidzej - tak tylko przypomnę post Fresha:

Ktoś dał radę wysłuchać szczenę do końca ? tyle ciekawych tematów poruszanych i taka jakość :(
Panowie nie chcecie tego robić przez telekonferencje ?
Jakość nie będzie zależna od Internetu wtedy.
Macie darmowe połączenia na stacjonarne albo komórkowe ? Wystawie wam numer, z telekonferencją, konfa chroniona pinem, nagranie do pobrania chwilę po zakończeniu rozmowy.
 
Bardziej technologia czy kalendarzykiem ?

Okazało się, że jednym i drugim tak samo.

@MysticBęben widziałem ale nagrywanie przez mikrofon w telefonie dwugodzinnego podcastu z jednoczesnym wykorzystywaniem kompa do sprawdzania niektórych informacji nie wydaje mi się najwygodniejszym pomysłem.
 
@Tidzej

Jest szansa, że zacząłbyś kolejną audycję tą modlitwą, zamiast standardowego intra?

Wyciekla pszysiega skladana przez @Wojsław Rysiewski skladana razem z podpisem wlasna krwia na kontrakcie z KSW:

K: W imię Kawula i Lewandowskiego, Mameda i Pudzianowskiego.

W: Amen.

K: By w sposób pełny i świadomy, poprzez szczególne oddanie się KSW, szerzyć królestwo KSW, wspomnijmy na wiarę, którą otrzymaliśmy podczas zatrudnienia, a którą nasi rodzice i chrzestni wyznali razem z KSW w dniu naszego zatrudnienia.

A zatem pytam każdego z Was.

Czy wyrzekasz się obiektywizmu, aby żyć w wolności dzieci KSW?

W: Wyrzekam się.

K: Czy wyrzekasz się wszystkiego, co prowadzi do krytyki KSW, aby cię grzech nie opanował?

W: Wyrzekam się.

K: Czy wyrzekasz się UFC, który jest głównym sprawcą grzechu?

W: Wyrzekam się.

K: Czy wierzysz w Kawula i Lewego wszechmogącego, Stworzyciela MMA?

W: Wierzę.

K: Czy wierzysz w Mameda Khalidova, Syna Jego jedynego, Pana naszego, narodzonego z czeczenskiej ziemi, umęczonego i pogrzebanego przez Aziza który powstał z martwych i zasiada po prawicy Kawula i Lewego?

W: Wierzę.

K: Czy wierzysz w Mariusza Pudzianowskiego, slowianski wiatr, jedyna sluszna racje KSW ?

W: Wierzę.

K: Taka jest nasza wiara. Taka jest wiara KSW, której wyznawanie jest naszą chlubą w Martinie i Macieju, Panach naszych.

michal-archaniol1.jpeg
 
Back
Top