Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Podchodzenie do robienia wagi na Polskich galach przez obcokrajowców (chodzi mi o to czy myślą,że i tak ich organizatorzy dopuszczą i im nie zależy?)
 
GLF czytaj ze zrozumieniem. Nie pytałem się czy kobiety będą walczyć w Strikeforce do czasu wchłonięcia przez UFC tylko co będzie z nimi później. Obecnie w Strikeforce też jest mało zawodniczek a jakoś organizują im walki.



Nie widziałem wcześniej żeby ten temat był poruszany.
 
No i Ci odpowiedziałem. Czytaj do końca, a nie zatrzymujesz się na pierwszym zdaniu. Powtarzam:



Trudno wyrokować, co będzie za jakiś czas. Jakie zdanie na dziś ma Dana White też napisałem. Mówił o tym w jednym z wywiadów, które pojawiły się na stronie.
 
Przeczytałem całość. Po prostu spodziewałem się odpowiedzi a ty piszesz że nie wiesz. Ja też nie wiem i dlatego chciałem się tego dowiedzieć od kogoś kto może wiedzieć. Pisząc wałkowane masz na myśli jeden wywiad?
 
Myślałem że w UFC mają już wszystko zaplanowane.



Dziękuje wam obu za pomoc.
 
edek328, temat Strikeforce "pod rządami" Zuffy był wałkowany jako taki. Spodziewałeś się odpowiedzi, a ja Ci ją udzieliłem: trudno wróżyć z fusów. Na dzień dzisiejszy wszystko zostaje tak jak było. Dlaczego wycinać z tego kwestię kobiet? Nawet jeżeli Zuffa ma wszystko zaplanowane (ja sądzę, że tak właśnie jest - nie co do sztywnych dat, ale raczej mają przygotowane różne scenariusze zależne od zajścia wszelakich wydarzeń) to nikt jasnych deklaracji nie składał. Jedno jest pewne: w tej chwili nie ma szans na kobiece dywizje w UFC.

Obecnie w Strikeforce też jest mało zawodniczek a jakoś organizują im walki.


UFC nie potrzebuje tego typu "okazjonalnych" atrakcji, mają kim przyciągać widzów.
 
Mam nadzieję, że w UFC nigdy nie będziemy oglądać dywizji kobiet. Doceniam i szanuje zawodniczki, ale nie cierpię oglądać ich walk.
 
Tens, mam tak samo :)



SzSz jutro, czy jest szansa na to by była już dziś?
 
Troche wiecej o ogladalnosci ostatniego KSW. Czy te wyniki swiadcza o tym, ze apogeum popularnosci KSW ma juz za soba ? Czy bez uciekania sie do freakow tych liczb nie da sie juz zwiekszyc ? Jak na dzien dzisiejszy wygladaja szanse rozwoju innych polskich federacji ?
 
Dlaczego co tydzień ktoś zadaje pytanie czy będzie Szklana Szczęka w niedzielę?



Nie, nie będzię. Przyzwyczajajcie się do poniedziałków.
 
Myślałem że w UFC mają już wszystko zaplanowane.




Moze i maja, ale przeciez Danuta i bracia F. o tym nie beda mowic. Danuta przed samym kupnem SF w zywe oczy sklamal Joshowi Grossowi nt. tego, czy prowadza negocjacje w tej sprawie, a Ty sie spodziewasz, ze beda zdradzac dalekosiezne plany :>?




Mam nadzieję, że w UFC nigdy nie będziemy oglądać dywizji kobiet. Doceniam i szanuje zawodniczki, ale nie cierpię oglądać ich walk.


Sorry, ale to myslenie toczka w toczke jak osob, ktore chca zakazania MMA, bo im sie nie podoba. Nie pasi Ci, to nie ogladaj, ciach bajera :>
 
Mam prośbę:



Jeśli możecie i plany na ten duży wywiad z właścicielami KSW są aktualne to bardzo bym Was prosił o zapytanie Macieja bądź Martina o to jak wyglądała będzie sytuacja z turniejami (czy tylko na galach extra czy może powrót na duże eventy, czy może 15 to był jednorazowy test gali bez turnieju).



Liczę również na jakieś przecieki co do ewentualnego podpisania Jewtuszki czy Helda. :)
 
Podsumowanie Bellatora 39 i Strikeforce Challenegers, jeszcze raz o ratingach KSW 15 tym razem w porównaniu do sobotniej gali Wojak Boxing Night plus zapowiedź Strikeforce: Diaz vs Daley.



Piosenka: Daryle Singletary - Too much fun



MMARocks Radio



Link MP3







O coś takiego mi chodziło w komentarzu pod SzSz 97 :-)
 
Diaz po raz kolejny udowodnil ze jest mocnym zawodnikiem , ale jakie mial by szanse waszym zdaniem , z zawodnikami pokroju Fitcha czy Koschecka , ???
 
Co uważacie o turniejach takich jak ten w Niemczech, z walkami bez limitu czasowego?? Niektórzy popierają, gdyż nie ma wtedy lay&pray, walki są emocjonujące oraz nie trzeba uważać na wałki głupich sędziów punktowych. Inni z kolei twierdzą, że taki długotrwały wysiłek jest zbyt niebezpieczny dla zdrowia. Delikatnie mówiąc zdania są podzielone...



A tak nawiasem mówiąc to jakie reguły panowały na tym turnieju z udziałem Hallmanna? Chodzi mi o łokcie i kolana w parterze
 
To nie jest pytanie na SzSz ale nie ma sensu zakładać osobnego wątku na forum, także pozwolę sobie umieścic je tutaj:



Co z galą M-1 Challenge XXV: Zavurov vs. Enomoto, czy wystąpią Polacy, oraz czy będzie na stronce stream jakiś tak jak poprzednio?
 
Co bylo dla was wiekszysm zaskoczeniem ???



Walka Aldo z plecow , a wlasciwie jej brak , czy forma jaka zaprezentowal Shields ????
 
Co dalej z GSP? walki w WW (condit/kim), MW 1lub2 walki i walka o pas, czy od razu Silva???



Czy machida jest "in the mix"?? czy moze wygrana z Randym to za mało
 
Zauważyłem dwa ciekawe newsy u konkurencji, bardzo proszę abyście się wypowiedzieli o tym w SzSz:



1. Monson w UFC? "Wieść niesie, że jeśli potężnie zbudowany Jeff Monson będzie w stanie zbić wagę do 93. kilogramów, czyli do limitu kategorii półciężkiej, już niedługo powróci do organizacji UFC." - wydaje mi się to mało realne, ale proszę o wasze zdanie na ten temat.



2. Zmiana ilości rund w UFC. "Chodziłoby o wprowadzenie przepisu, wedle którego walki o dużym formacie - na przykład eliminacje do starcia o tytuł mistrzowski, będą trwały tyle co walki o pas - pięć rund po pięć minut." oraz troche mniej oficjalna wypowiedź Dany: "Inną sprawą jest to, że prezydent UFC w związku z tym, chciałby siedmiu rund w walkach o tytuł mistrzowski."
 
Ponieważ SS jest już nagrana odpowiem tutaj. Monson w UFC to na razie niczym niepotwierdzona plotka, ale nie byłbym tym jakoś super zdziwiony. Może dostać szanse bycia mięsem armatnim dla jakiegoś młodego ciężkiego.



W kwestii rund, to w idealnym świecie, chciałbym by większość walk w UFC odbywała się na 5 x 5, a walki mistrzowskie na 7 x 5. Co do tych pięciorundowych eliminatorów, to według mojej wiedzy UFC jeszcze się w tej sprawie waha.
 
zabrzmiało jak cios w serce.



:-):-)



ale może jakoś doczekam przyszłego poniedziałku:-)
 
Back
Top