Szczerek przegrywa w Białogardzie

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Prosiłbym o sprawdzenie mogą być drobne błędy - w relacji posługują się terminami - zawodnik z czerwonego naroznika albo z niebieskiego przez co mocno pomieszane to jest:







Kamil Ostaszewski (Free Fight Wejherowo) pokonał Tomasza Szczerka (Szczerek Fight Team Kołobrzeg ) przez poddanie trójkąt w 2 rundzie



Piotr Hallman (Mighy Bulls Gdynia) pokonał Szymona Walaszka (Ju Jitsu Bytom Team) przez poddanie (duszenie zza pleców)- 2 runda







Finał do do 84kg



Kacper Karski (Mighy Bulls Gdynia) pokonał Macieja Królaka (Free Fight Wejherowo) przez TKO (ciosy w parterze)







Artur Piotrowski (Ronin Gold Team Koszalin) pokonał Magomeda Tushaeva przez TKO- 1 runda



Dawid Żywica ( Berserkers Szczecin) pokonał Sebastiana Milczarka (TNT Kobyłka) przez TKO ( kontuzja przeciwnika)- 2 runda



Bartosz Janik (Mighy Bulls Gdynia) pokonał Islama Bokova (TNT Kobyłka) -decyzja



Jakub Maszczak (AKS Grappling Białogard) pokonał Michała Kujacza (Rocha Team Szczecin ) przez poddanie (dźwignia na staw łokciowy) - 2 runda grappling jak dobrze zrozumiałem







Półfinał do 84kg



Kacper Karski (Mighy Bulls Gdynia) pokonał Marcina Kostrubańca ( GŁD Team Piła) przez poddanie (gilotyna) - 2 runda



Maciej Królak (Free Fight Wejherowo) pokonał Dawida Żabę (MMA Bytom Team) przez TKO ( ciosy zza pleców) - 1 runda







http://koszalininfo.pl/index.php/sport/301-juz-w-sobote-w-bialogardzie-gala-mma-runda-1-zobacz-dokladna-rozpiske-walk-sledz-wyniki-razem-z-nami-relacja-live
 
GZ dla Gargamela aka Kiciao, szkoda, ze kategoria 61 w PL nie jest w ogole obsadzona.
 
Walczyl w 66 ale gdzies pisali chyba na grapplerze, z reszta mowil mi to ze spokojnie moglby walczyc w 61
 
Czytajac temat juz wyobrazalem sobie te ciosy, ktore zaskoczyly Szczerka, a tu trojkat?Szkoda, mam nadzieje,ze to byl wypadek przy pracy i liźnięcie porażki, ktorą teraz jesli uswiadczy to w UFC;) Gratulacje dla zwyciezcy, rozumiem, że teraz ma bilans 2-0?Na sherdogu 1-0 po pierwszej wygranej.



Przydaloby się video.
 
Back
Top