Szczęśliwego nowego roku !!!

supermario

Jungle Fight
Lightweight
Myślę, że większość ludzi już powoli się przygotowuje do zabawy sylwestrowej więc zakładam temat, aby forumowicze mogli składać życzenia noworoczne jeszcze w tym roku :)



Więc wszystkiego najlepszego w tym nadchodzącym 2012 roku !
 
Szczęśliwego nowego roku, dużo szczęścia, pomyślności, na treningach łamania kości i na imprezach upitych gości...


Życzy RaphTaba forumowiczom i redakcji :-)
 
no i pięknie, formy trenującym, luzu venomowi i zdecydowania reszcie redakcji, ogarnięcia tapoutowi.pl i lepszych klawiatur siedzącym przed kompami :) po prostu SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DZIEWCZĘTA!
 
w nowym roku życzmy sobie przede wszystkim duuuuuuuuuuużo zdrowia........



:-)
 
moja głowa.... najlepszego panowie! zajebistych pupci, jak najmniej stresów i problemów, ŻYCZE TEŻ zdrowia i formy
 
Najlepszego Panowie w tym nowym roku, bez spinek, dużo zdrowia i humoru i nieustannie do przodu :)
 
szczesliwego-nowego-rokuxx-jpg
 
FotoFlexer_Photo.jpg


Wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczów jak i całej redakcji. Niech nam się forum rozwija jak najlepiej. Oraz wszystkiego dobrego da was misiaczki, niech wam się wiedzie!

wpisujcie miasta
#mistrzpainta #chujowyobrazekalerobionyzcałegoserduszka #sylwester2015 #lecimytutaj #andrzejżyczy #nawettobiemahnek #najebałemdużotagówbotopodobnomodne #asiaikasia

PS: No i pasa dla Andrzejka!
 
Dużo postów, sporo lajków, nowych ciekawych tematów, nagród Cohones i awansów w hierarchii forum. Tego ja Wam życzę w nadchodzącym roku.

The most notable member , kaczka41
 
Wielu szalonych baletów ze Szpachlarzem! Czuję ten rosnący temperament!!!
 
Dużo postów, sporo lajków, nowych ciekawych tematów, nagród Cohones i awansów w hierarchii forum. Tego ja Wam życzę w nadchodzącym roku.

The most notable member , kaczka41

to ja jestem The most notable member. x2? haha!

gdzie najtaniej finka 0.7 bedzie chlopaky!?

ZDROWIA, bo bez niego to wszystko chujjj.
 
Back
Top