Szachy online

Klein

Shark Fights
Welterweight
Ludziska, jestem skłonny pograć z wami co nieco w szachy na dowolnym portalu (chociaż kurnik.pl to chyba najlepsza opcja). Możemy nawet zrobić jakąś ligę czy coś, bo gra jest zdecydowanie godna by odcisnąć piętno na Cohones i oddzielić chłopców od mężczyzn. To jak, ktoś zainteresowany, czy ten piękny sport przerasta wasze możliwości? :cool:
4227F18700000578-0-image-a-32_1499554999728.jpg
 
Jeśli ktoś wie, kiedy mniej więcej ma czas, to niech pisze tutaj posta z tym terminem i się ustawimy na granie, a jak ktoś na spontanie w danej chwili chce pograć to niech pisze do mnie albo do kogoś innego na PW.
Jakieś tabele z wynikami można później kombinować, ale to przy większej grupie osób.
 
W mojej rodzinie nikt nigdy nie grał w szachy i po dziś dzień nie potrafię grać - trochę obciach.
 
Nie grałem z 10 lat, ale to jak z jazdą na rowerze :)
Z chęcią się przyłączę
 
W mojej rodzinie nikt nigdy nie grał w szachy i po dziś dzień nie potrafię grać - trochę obciach.
Dużo ludzi nie potrafi, ale szachy to taka gra, której łatwo się nauczyć, ale mega trudno być w nią serio dobrym graczem. Warto spróbować!
 
Ostatnio wrocilem do reguralnego grania (po jakichs prawie 20 latach) i na razie przegrywam z komputerem za czesto, a moja partia na kurniku to byla tragedia (rywal z rankingiem ponizej 1200 rozjebal mnie w drobny mak). No, ale przynajmniej mam co robic w pracy na telefonie (Chess 3D version2.2.2 - level Master jest dla mnie na razie nie do przejscia).
 
Mam 31 lat, nigdy nie grałem w szachy. :damjan::matt:
Kiedyś coś tam podpatrywałem znajomych, ale nie ogarniam.
 
Ludziska, jestem skłonny pograć z wami co nieco w szachy na dowolnym portalu (chociaż kurnik.pl to chyba najlepsza opcja). Możemy nawet zrobić jakąś ligę czy coś, bo gra jest zdecydowanie godna by odcisnąć piętno na Cohones i oddzielić chłopców od mężczyzn. To jak, ktoś zainteresowany, czy ten piękny sport przerasta wasze możliwości? :cool:
4227F18700000578-0-image-a-32_1499554999728.jpg
Bisping unika pretendentów jak wytrawny szachista.
 
Ostro zamuliłem z tym tematem, ale wgl nie dostawałem powiadomień, sorki ziomale. Od 1 sierpnia dopiero będę miał na tyle sprawnego neta, żeby grać bez problemów, także jak ktoś wtedy zaopatruje się na wpierdol to dawać znać :cool:
 
Wiecie w ile ruchach można zrobić najszybszego mata? Ja wiem.
Pograłbym z wami ale jestem już na emeryturze szachowej.
 
Back
Top