Sylwester z MMARocks - wielka impreza!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
l5kigk2m.jpg




Kto jeszcze spędza Sylwestra na Cohones? Zrobimy imprezę na czacie :-) Jak w ogóle plany? Coś ciekawego w zanadrzu?
 
O, nowy gracz debiutuje na pozycji lidera w wyścigu: "Gdzie spędzasz sylwestra?". :-)
 
Na prawde tu ktoś spędza sylwestra przed komputerem? Co innego puszczać muzyke ale siedzieć i pisać na forum?
 
Na prawde tu ktoś spędza sylwestra przed komputerem? Co innego puszczać muzyke ale siedzieć i pisać na forum?








Co roku się dobrze bawimy na Cohones. Wpadnij, to nie pożałujesz!








a kto u was zagra?






Szukam właśnie usera, który będzie podawał tytułu na czacie i będziemy puszczać je na youTube.
 
Plany na Sylwesra,to u mnie byly super.Niestety jeden jak i drugi plan nie wypalil,tak ze opcja Cohones na czacie brzmi calkiem interesujaco.I'm in.
 
To będzie mój pierwszy raz na Cohones :D Liczę chłopaki , że będzie dobry klimacik ;)
 
Chciałem wyjść na miasto, ale pieprzę to i idę na imprezę z cohones. A jaki plan imprezy? Będzie wzajemne życzenie sobie wielu skończeń w Nowym Roku? A może jeszcze zrobimy Wigilię i będziemy się dzielić TRT? :-)
 
Mam plany, ale jak mi się dwie opcje pod rząd zepsują jak w zeszłym roku to będzie znowu desperacja mode, mizantropia i wybijanie szyb def metalem :C
 
Gość honorowy: Marcin Najman



Coż, sorki panowie, ale ja mam dwie opcje w jednej. Tj iść na sylwestra i się ostro upoić, bądź iść na sylwestra i być kierowcą.



A wam życzę tego, żeby obyło się bez wiejskich walk :D
 
Wiadomo, ze sylwester na kompie. Mam dosc picia narazie, a na studiach zawsze znajdzie sie jakas okazja, a tu pozegnanie przed swietami a tu egzamin zdany, fuck it. Pocwicze sobie, a potem piwko na nerki, dobra muza, no stres :D
 
Nie pamiętam kiedy miałem sprecyzowane plany na Sylwestra. Zawsze to spontan, nawet jeśli okazuje się że jest 300 km dalej a zostały 3h do 12:) Ale w tym roku marze o sylwestrze z ciepłym kocem, ciepłą kobietą pod kocem i grzanym winem. Może nawet rzuce okiem na cohones od czasu do czasu:)
 
Back
Top