Sylvester Stallone na pierwszym spotkaniu twarzą w twarz Fury’ego z Usykiem (WIDEO)

kaczka94

Moderator
Cohones
Projekt-bez-nazwy-9.jpg


Po raz pierwszy przed walką bokserską spotkali się twarzą w twarz Tyson Fury oraz Oleksandr Usyk. Obydwóm zawodnikom towarzyszył znany aktor Sylvester Stallone.

Do pojedynku z udziałem obydwóch wielkich bokserów dojdzie 17 lutego w Riyadh w Arabii Saudyjskiej. Pierwotnie obydwaj mieli rywalizować w grudniu, jednak starcie przełożono ze względu na niedawną walkę Fury'ego. Dziś zawodnicy spotkali się twarzą w twarz po raz pierwszy przed lutowym pojedynkiem. Spotkanie odbyło się w napiętej atmosferze. Obydwóm zawodnikom towarzyszył znany aktor z Hollywood z takiej produkcji jak m.in. "Rambo" Sylvester Stallone. Poniżej opisane wyżej spotkanie.



Usyk (Boks 21-0) w ostatnim pojedynku, do którego doszło pod koniec sierpnia we Wrocławiu, znokautował w 9. rundzie Daniela Duboisa. Tym samym 36-latek obronił pasy WBO, IBF, WBA oraz IBO. Ukrainiec wcześniej pokonywał dwukrotnie Anthony’ego Joshuę przez decyzje sędziów punktowych. Usyk wygrywał w swojej karierze również z takimi nazwiskami jak m.in. Krzysztof Głowacki, Derek Chisora czy Chazz Witherspoon. 14 z 21 zwycięstw zdobywał kończąc przed czasem swoich przeciwników ciosami.

Fury (Boks 34-0-1) w ostatnim pojedynku wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziowską z byłym mistrzem kategorii ciężkiej UFC, Francisem Ngannou. Starcie odbyło się w październiku, a Kameruńczyk postawił trudne warunki, posyłając nawet raz Anglika na deski. Wcześniej 34-letni zawodnik pokonywał takie nazwiska jak m.in Deontay Wilder, Dillian Whyte, Władimir Kliczko czy Tom Schwarz. Anglik to również mistrz organizacji WBC. 24 z 34 zwycięstw kończył przed czasem.

 
Sly dobra forma fizyczna jak na gościa co w lipcu skończył 77 lat...
Ale wygląda Rocky tutaj na malucha (prime 175 cm) czyli mniejszy niż M. Tyson (178 cm), a Dolph (Drago, prime 194 cm)
A tutaj Fury (202 cm) VS Usyk (189 cm) czyli jak Ali. :boss:
PS. widziałem to wideo wcześniej w krótszej wersji, a nie zauważyłem Sylwka na 2 planie... :lol: :confused:
:benny:
 
Last edited:
Fury jakby wyszczuplał, Usyk jakby lekko osrany, zapowiada się ciekawa walka :goldi:
Ja tam tego nie widziałem... czółko w czółko na remis :lol:
A duży klaun trochę się odpalił, a Olek na spokojnie... bo to jednak Tyson Fury, to nie Iron Mike, że zastraszał już na F2F swoich rywali, by później ich nokautować w ringu. Fury też miał znokautować Ngannou a później widzieliśmy jak było, a takie zagrywki to może by zadziałały na innych, a nie na Usyka, który ma mocny mental w przeciwieństwie do takiego np. AJ. :boss:
 
Sly dobra forma fizyczna jak na gościa co w lipcu skończył 77 lat...
Ale wygląda Rocky tutaj na malucha (prime 175 cm) czyli mniejszy niż M. Tyson (178 cm), a Dolph (Drago, prime 194 cm)
A tutaj Fury (202 cm) VS Usyk (189 cm) czyli jak Ali. :boss:
PS. widziałem to wideo wcześniej w krótszej wersji, a nie zauważyłem Sylwka na 2 planie... :lol: :confused:
:benny:

Sly to jest nieustająca motywacja! Niech mi ktoś powie, że go nie nakręcali tacy goście jak on, Arnie, Van Damme, Bruce Lee, Jet Li, Chuck i wielu wielu innych...Kuurła kiedyś to były czasy.
 
Back
Top