Suplementy lub tabletki wspomagające odchudzanie dla kobiety

Ian

Maximum FC
Welterweight
Ktoś może pomóc i podpowiedzieć jakieś suplementy dla kobiety, które wspomagają odchudzanie?
Dodam, że moja narzeczona ćwiczy przez 5 dni w tygodniu ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską, jednak nie trzyma specjalnie jakiejś diety stara się jeść 4 posiłki dziennie i ograniczać ilość jedzenia.
Może partnerka lub żona któregoś z forumowiczów ma coś sprawdzonego do polecenia.
Ja się nie znam w temacie więc liczę na pomoc.
 
ćwiczy przez 5 dni w tygodniu ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską
Problem nr 1
nie trzyma specjalnie jakiejś diety
Problem nr 2

Załatw te sprawy a później pytaj o suple.

1059471_o.gif
 
Problem nr 1

Problem nr 2

Załatw te sprawy a później pytaj o suple.
A co uważasz, że ćwiczenia, które prezentuje Chodakowska są złe? Czy po prostu są złe bo TO CHODAKOWSKA? I widzę że ładnego gifa, ze sobą w roli głównej wstawileś.
 
Niech ogarnie dietę i w połączeniu z ćwiczeniami powinno styknąć.
Co do commentów to standardowo Cohones :rofl:
 
  • Like
Reactions: Ian
Ktoś może pomóc i podpowiedzieć jakieś suplementy dla kobiety, które wspomagają odchudzanie?
Dodam, że moja narzeczona ćwiczy przez 5 dni w tygodniu ćwiczenia proponowane przez Ewę Chodakowską, jednak nie trzyma specjalnie jakiejś diety stara się jeść 4 posiłki dziennie i ograniczać ilość jedzenia.
Może partnerka lub żona któregoś z forumowiczów ma coś sprawdzonego do polecenia.
Ja się nie znam w temacie więc liczę na pomoc.
Jeżeli ćwiczy 5 razy w tygodniu i nie obżera się, a waga nie leci, to raczej nie chodzi o suplementy, ale o to, że coś źle robi. Niech spróbuje policzyć kalorię, ile mniej więcej je w tygodniu.
 
  • Like
Reactions: Ian
Jeżeli uda jej się zestawić tygodniowy bilans kaloryczny, który spożywa, to niech zrobi sobie analize składu ciała w dowolnej siłowni. Będzie miała ogląd pi razy drzwi ile je, a jakie ma zapotrzebowanie (na wydruku z analizy jest mniej więcej zapotrzebowanie kaloryczne podane, oczywiście nie jest to hiper idealne, ale jakiś pogląd jest na sprawę). Wtedy można już coś więcej powiedzieć. Dodatkowo z moich osobistych doświadczeń polecam zrobić 4 rzeczy: Wyrzucić słodkie z diety, odstawić cukier kompletnie (herbata i kawa zaczynają smakować tak już po 2 tygodniach), nie dosalać potraw, odejść od tradycyjnego chleba na rzecz pumpernikla, albo całkowicie go wyrzucić z diety. W moim przypadku takie 4 kroki poskutkowały 11 kg w mniej więcej rok;).
 
  • Like
Reactions: Ian
Chyba najprościej kalorie wyliczysz tutaj (jest ta strona także po polsku - ale tłumaczenie kiepskie). Powiedzmy, że treningi Chodakowskiej to lajtowe są, w sumie może nawet mniej. :wink:
http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html

Tutaj masz do jedzenia - prosta rzecz. Wpisujesz co zjadłeś i ile gram, a stronka wyrzuca kalorie. Nie musi być okrutnie dokładnie.
http://www.tabele-kalorii.pl/

Robisz zestawienie dla np. 7 poprzednich dni, sumujesz zużycie kalorii i to co zjedzone. Jak różnica jest +/-100 kcal to waga powinna stać, jak różnica więcej niż 100 kcal to grubiejesz, a jak mniej niż 100 kcal to chudniesz (100 kcal podaję orientacyjnie, zależy tutaj od dokładności z jaką wszystko policzysz). Jak wychodzi bilans na 0 to obcinasz powiedzmy 50 kcal i sprawdzasz po jakimś czasie wagę (nie po dniu, czy dwóch).
Ważenie zawsze o tej samej porze w tym samym stanie (najprościej po porannej toalecie).
Chyba z grubsza tyle. Reszta wyjdzie w praniu.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Ian
Niech ogarnie dietę i w połączeniu z ćwiczeniami powinno styknąć.
Co do commentów to standardowo Cohones :rofl:
Tak masz rację STANDARDOWE COHONES, na szczęście mam dystans do tego. Bo wiem, że na cohones same Sage Northcuty z Page Vanzant u boku.:facepalm:
 
@Orest
Przecież gość na początku pisze, że laska nie trzyma diety i woli żreć suple.
Żałosny jesteś, jeżeli nie masz nic konstruktywnego do wniesienia w temacie to idź gdzie indziej, żyć cudzym życiem internetowy napinaczu.
 
Żałosny jesteś, jeżeli nie masz nic konstruktywnego do wniesienia w temacie to idź gdzie indziej, żyć cudzym życiem internetowy napinaczu.
Przeczytaj dzieciaku swój post.
Masz babę, jest grubawa/chcesz ją odchudzić (a co z miłością mimo wszystko), ale trenuje z chodakowską i nie trzyma diety, więc pytasz jakie suple jej dać.
Najpierw niech wyjebie ewkę póki jeszcze ma stawy, potem idzie do dobrego dietetyka, i za pół roku jak się nie ruszy waga wtedy zadaj to pytanie ponownie.
To chyba nie przerasta Twoich możliwości prawda?
 
Przeczytaj dzieciaku swój post.
Masz babę, jest grubawa/chcesz ją odchudzić (a co z miłością mimo wszystko), ale trenuje z chodakowską i nie trzyma diety, więc pytasz jakie suple jej dać.
Najpierw niech wyjebie ewkę póki jeszcze ma stawy, potem idzie do dobrego dietetyka, i za pół roku jak się nie ruszy waga wtedy zadaj to pytanie ponownie.
To chyba nie przerasta Twoich możliwości prawda?
Natomiast Twoje możliwości przerasta umiejętność normalnej rozmowy, bez wywższania się, no ale to chyba Ty byłeś w wiejskiej telewizji jako ekspert? Więc tam zostań.
Żegnam.
 
Zresztą chuj, najwyżej sie zacietrzewisz i nie zrozumiesz.

Piszesz, że baba nie trzyma diety i ćwiczy z Chodakowską - średnio rozgarnięty cep w mig zrozumie, że to nie ma szans kurwa działać, raz że nie kontroluje swojej michy a dwa, że robi gówno a nie trening. Nawet zakładając, że bardzo by się przykładała do tego gówna to i tak to nie zahula bo nawet pewnie nie robi poprawnie tych ćwiczeń które robi ta tępa sraka z filmu, która jest produktem marketingowym. Wiesz dlaczego twoja baba woli odpalić debilny film dla debili zamiast pójść na siłownię albo na zewnątrz biegać? Bo jej się najzwyczajniej nie chce. Jest leniwa i naiwna i dlatego też wierzy, że jakieś środki miałyby pomóc jej w poprawie sylwetki bez trzymania michy i bez konkretnego treningu. To, że ona jest po prostu głupia to rozumiem, ale, że ty nie masz nawet kropli oleju w głowie i nie widzisz, że baba chuj robi i zadajesz debilne pytania o jakieś środki to ja nie mam pytań.
 
Natomiast Twoje możliwości przerasta umiejętność normalnej rozmowy, bez wywższania się, no ale to chyba Ty byłeś w wiejskiej telewizji jako ekspert? Więc tam zostań.
Żegnam.
Mój drogi, zacząłeś od dupy strony to i Twój post został potraktowany jak kupa. Czego wymagasz?
 
panowie, po chuj ta spina:). Ja nie jestem żadnym ekspertem. Ekspertem na tym forum jest @Saenchai. Mogę się jedynie podzielić własnym doświadczeniem.
 
@Ian

Naprawdę kiepsko zacząłeś ten temat, dlatego hejty lecą. No ale nie każdy jest fachowcem w każdej dziedzinie. Podaj przykładowe dni jedzenia twojej dziewczyny, wtedy na pewno coś doradzimy. No i oczywiście, waga, wzrost i rodzaj aktywności w ciągu dnia.
 
Edit. Zacząłem posta, jednak na telefonie skasował się a nie chce mi się ponownie pisać. Więc Tym co zrozumieli post dzięki za odpowiedzi a Tym co chcieli tylko wyszydzić wbijam to co oferował trener Kościelski. Sam się zagłębię w temat.
 
Last edited:
@UP KACZKA
Nie na konsoli tylko na macie;) a apropo tego poniżej to napewno jej nie brakuje ;)
 
@Cloud wzywam.

Nie czaje o co ten shitstorm. Pytanie bylo normalne, a odpowiedzi co najmniej prowokacyjne.
Dzięki szefie. :beer:Starałem się nie dać sprowokować, na szczęście jest opcja ignorowania
Możesz zamknąć temat, takie pytanie na szanownym cohones było błędem.
 
Jeżeli chodzi o skuteczne środki które pomogą schudnąć bez trzymania michy i treningu to na pewno należy do nich heroina i może amfetamina ale z tą drugą różnie bywa.
 
Back
Top