Sugestie dotyczące forum

Co do sygnatur to wazne jest tez to, ze przy ogladaniu forum na telefonie strasznie sie muli sprzet przez te gify.
Po co to komu? Nie moze byc tylko jakiegos tekstu?
 
Najlepszą opcją, satysfakcjonującą obie strony, byłaby możliwość ustawienia w profilu: "Nie pokazuj podpisów innych użytkowników".
 
Dla mnie grafiki mogloby nie byc w sygnaturze, jesli zostanie zablokowane nie bede po niej plakal
 
Panowie, Wy może i byście nie płakali (ja zresztą też)... ale co z mahonem? przecież On tym kurde żyje...
 
Dlatego moja propozycja byłaby najbardziej sprawiedliwa, ci co chcą widzieć podpisy mają włączoną widoczność podpisów w profilu, a ci co nie chcą, mają je wyłączone.
 
Grzechu -> 100 % racji. Taka opcja by się przydała i powinna zostać wdrożona w nowym forum nad którym prace już od dawna trwają. Będzie nowy Typer, nowe forum i być może nowa strona główna.



Kaczka -> Odwiesiłem te tematy. Faktycznie były już nieaktualne.
 
proszę mybb, tylko żeby dało radę jakoś to zintegrować z wordpressem.



opcja ignorowania użytkowników, wyłączenie sygnatur, integracja z tapatalkiem i będzie super :)
 
Co do WordPressu, to sami ostatnio mieliśmy okazję widzieć, jakie problemy sprawia redakcji przy pisaniu newsów (mam na myśli totalnie zlany tekst, duża kupa, np. przy różnego typu ważeniach, gdzie zamiast wiersz pod wierszem, wszystko było sklejone - mówię z poziomu Cohones, bo z głównej było ok).
 
Od jakiegoś czasu całkiem popularny i ciekawy wydaje się być Drupal do tego polecam MongoDB lub MariaDB na Galera Cluster i bedzie smigac ze hej :)
 
Glownej raczej nie bedziemy (mocno) ruszac. Chodzi o forum, tylko wlasnie sa problemy z integracja, pamietajcie: wp+???+chat+typer
 
no robimy testy, ale wydajnosciowo to lipa (jak i wp), poza tym jest kilka sporych roznic - ktore trzeba zaakceptowac, albo jeszcze poszukac innego rozwiazania...
 
do vbulletin jest plugin za 15$ integrujacy z WP a jest ponoc zdecydowanie lepszy od dziurawego bbpressa







http://codecanyon.net/item/vbulletin-connector/full_screen_preview/4126499
 
Ja będę do znudzenia powtarzał, że vBulletin jest najlepszy z najlepszych (z tych na których bawiłem się w administratora) od strony obsługi to po prostu bajka. Nie jest co prawda darmowy ale co to dla takiej ekipy ~tysiak ;)



Zresztą mają też CMS'a więc taki zestaw nie powinien sprawiać problemów.
 
jeszcze apropo integracji forum z główną...:



Wrzucanych gifów na forum na głównej nie widac w komentarzach wcale, więc czasem dla odwiedzających tylko główną , sens wypowiedzi nie bedzie do końca pełny (chodzi o gify poprzez kod Nawet samych linków do takowych gifów widać .Prawdowpodobnie po wrzuceniu samych linków na forum - na głównej byłyby widoczne - tego nie wiem, nie sprawdzałem.



Zdjęcia wrzucane poprzez forum w komentarzach - ucina na głównej - może to celowy zabieg, bo by rozwaliło stronę (choć imo na głównej troche wąsko jest w rubryce komentowania) .



Moja sugestia : ustawić opcję transferowania obrazów z forum do postaci linków do tych obrazów na głównej.



Yo
 
Gdy chcę edytować posta przez urządzenie mobilne, to cała wiadomość znika i muszę pisać od nowa. Przydałaby się też możliwość dodawania emotikonów przez tablety/smartfony. Dobra za dużo wymagam.



Opcja ignore!
 
W sumie jak macie jakieś życzenia to teraz jest bardzo dobry moment na nie :) Nie mówię że wdrożymy wszystko od razu ale na pewno będziemy mieć to na uwadze i z biegiem czasu się uda. No i dzięki za dotychczasowe sugestię :-)
 
Przy nicku powinien być rekord jak w mam np. 25-3 . Wygrana za napisanie czegoś wyjątkowo mądrego , śmiesznego lub użytecznego a przegrana za coś głupiego itd. Było by zabawnie :D
 
Mi np w telefonie w ogóle nie działa opcja pisania komentarzy pod newsami, dopiero jak załaduję stronę w wersji normalnej a nie mobilnej to mogę pisac.
 
Back
Top