Suchary billa 2.0

comment_1656944889cySCtfKu3tS1CQIMHuQlRF.jpg
 
Kiedys w Moskwie zapłaciłem za godzinę, skończyło się po 30 minutach, a typa jeszcze poprosiła bym został i odjebala mi najlepszy masaż w życiu. Uczciwa. W Polsce to od razu "nara" jak skończysz.
Moskwa bardzo fajne miasto, jak byłem to przy hotelu mieliśmy taki fajny monopolowy i ekspedientka chciała, żeby do niej po polsku mówić bo jej dziadek był Polakiem. Może też tam.byles przypadkiem
 
Moskwa bardzo fajne miasto, jak byłem to przy hotelu mieliśmy taki fajny monopolowy i ekspedientka chciała, żeby do niej po polsku mówić bo jej dziadek był Polakiem. Może też tam.byles przypadkiem


O kurwa! Stary! To my się możemy znać! Byłem w tym samym sklepie w tym samym czasie. W ogóle spotkałem ekipę fanów MMA w hotelu, i byłem z nimi najebać sie na wierzy telewizyjnej.
Ale przypadek..
 
Moskwa bardzo fajne miasto, jak byłem to przy hotelu mieliśmy taki fajny monopolowy i ekspedientka chciała, żeby do niej po polsku mówić bo jej dziadek był Polakiem. Może też tam.byles przypadkiem
Tak, wiadomo, każdy z cohonesiaków tam był, jak hotel to tylko ten przy tym monopolowym. @Baasteek zapisz żebyś wiedział, chyba że też już tam byłeś :suchykarol:
Ten hotel w Moskwie przy monopolowym? A ekspedientka chciała żeby mówić jej po polsku bo dziadek? Przypadek? Może się znamy…
 
Back
Top