Striker VS. Grapler

ninja149

Brutaal
Heavyweight
Temat może wydaje się trochę bezsensu bo to MMA, które obecnie konfrontuje zawodników wielo-wymiarowych, ale jeszcze zdarzają się przypadki gdzie typowy striker podejmuje typowego graplera. Np:



Anderson Silva vs. Chael Sonnen



W tym temacie możemy wymnieniać się opnianimi(który styl lepszy), walkami zawodników czy statystykami. Czyli wszystko co jest związane z graplingiem lub strikingiem. Pzdrawiam :)
 
Trochę nie zrozumiałem sensu tego tematu, mamy wymieniać tu walki strikerów z grapplerami?
 
Temat może wydaje się trochę bezsensu


No sam sobie odpowiedziałeś. Chociaż może nie tyle bez sensu co nieaktualny. Pierwszy turniej UFC i można zamykać.
 
Kolejny celebryta na forum. Niedługo się okaże, że sam Dana przegląda cohones regularnie.
 
Sorry, przytrolowałem, nie mogłem się opanować. :-) Część forum pewnie już szampana otwierała na myśl o możliwości obcowania z Bonusem na forum. ;)
 
Sorry, przytrolowałem, nie mogłem się opanować.
lol.gif


Dobra, dobra teraz się nie wykręcisz. Gdzie i kiedy? :-)
 
Co do walki "typowy striker vs typowy grappler". To nie wiem czy Silva vs Sonnen to dobry przykład ;)



Typowy striker nie pokonuje typowego grapplera trójkątem ;)



Temat bez sensu
 
Pytasz gdzie i kiedy Grzechu dopiero po tym jak się do trolowania przyznałem, wcześniej cisza jak makiem zasiał... :-) Pakowałeś się i bukowałeś bilet w jedną stronę? ;)







Nie no, kurwa, I'm out. Pierwszy i ostatni raz pisałem coś o Bonusie.







Edit:



Faktycznie, pisałeś. Zwracam honor.



tumblr_m52xqjK63c1rxal7mo1_500.gif
 
Zasadniczo nikt chyba teraz nie wchodzi do klatki bez jakiejkolwiek znajomości parteru i zapasów (ewentualnie do białego ringu). A ciekawych walk, w których jeden wyraźnie specjalizuje się w uderzaniu, a drugi w zapasach lub bjj była i jest cała kupa:



JDS vs Velasquez, JDS vs Werdum, Rockhold vs Jacare, Werdum vs Oversteroid, Lesnar vs Oversteroid, Crocop vs Nogueira, Rua vs Sonnen... itp itd
 
Zasadniczo nikt chyba teraz nie wchodzi do klatki bez jakiejkolwiek znajomości parteru i zapasów (ewentualnie do białego ringu


Robert Burneika :-) ;)
 
Back
Top