Streamy z gal i sciaganie plikow z walkami czym to grozi?

tomano

Jungle Fight
Heavyweight
Download.jpg



Troche teoretyzujac ,co moze w najgorszym przypadku spotkac za te chyba nie do konca legalna sytuacje? Mam Orange Sport, ale wczesniej zdarzalo mi sie sciagnac na twardy dysk kilka walk - od dawna tego staram sie nie robic.


Czy patrzac na live-przekaz z danego wydarzenia rowniez odbiorca lamie prawo, czy tylko nadawca?


Mam nadzieje, ze nie bylo takiego tematu i kolejny nie zostanie usuniety. Po prostu wole wiedziec.
 
Tylko ten co wrzuca to i pobierający łamią prawo. Temat bez sensu , może zapytać w hyde parku.
 
Ja nie wiem, Ja wszystkie walki oglądam na OS, jak nie miałem to szedłem spać i rano sprawdzałem wyniki na Moim ulubionym portalu branżowym, streamy czy jakoś tak to kradzież oczami, nawet nie wiesz ale to wszystko jest u Ciebie na dysku, Ja tylko oglądam w TV, płacę dodatkowo abonament radiowo-telewizyjny oprócz kabłowki. Piractwo? Fuj! :-)
 
Walka z piractwem w Polsce, a to dobre...



Człowiek jest tak stworzony, że oprócz żarcia i dachu nad głową potrzebuje jeszcze paru rzeczy do życia : Poczucia własnej atrakcyjności (ubiór, wygląd), kontaktu ze sztuką/rozrywką/sportem (filmy, książki, muzyka, oglądanie sportu, chodzenie na wydarzenia sportowe, granie w gry komputerowe etc), posiadanie własnego hobby, imprezowanie, spotykanie się w gronie znajomych itp (co za tym idzie często używeczki typu alkohol, fajki)



Jeśli żyjemy w kraju, w którym z przeciętnej wypłaty stać nas tylko na opłacenie rachunków, kupienie żarcia, wlanie do baku i wybierz jedną z powyższych opcji, to trudno się dziwić, że kombinujemy jak możemy, aby mieć też pozostałe opcje.







Mocno uogulniłem, ale myślę, że sens zachowałem.
 
Bardziej : jeśli inni Cię okradają i nic nie możesz na to poradzić, to chociaż nie bądź dłużny.

[strike]Nie wpierdolisz cyganowi, który ukradł babci torebkę?[/strike]
Dobra, pominmy cygana , bo chciałem poruszyć jeszcze jeden aspekt, ale niepotrzebnie raczej.
 
@tomano







Jak będziesz ściągał gale z neta to skończysz jak ten koleś w Twoim avatarze.
 
Dlatego tak się bałem Srakta.







Ja ściągam, głównie z torrentów od wielu lat. Po obejrzeniu kasuję. Nie wymieniam sie znikim. Pewnie łamie prawo, ale strzelam, że 70 % tego forum z administracja włącznie ściąga walki bądź/i śmiga po streamach
 
Obecne prawo zezwala ściąganie muzyki na własny użytek, tj każdy może sobie dowolnie jej słuchać, ale nie może jej puszczać np w barze czy też osobie trzeciej (nawet bratu). Co do filmu to na pewno można na 24h, nie wiem czy dłużej.
 
NIe oglądam streamów, nie oglądam walk z linków podanych przez jednego 'Sukulenta', nie mam OS, interesuje się MMA nie oglądając walk MMA...
 
Nie oglądaj KSW na streamach, bo musisz wiedzieć, że Polsat to: Pol-ska telewizja Sat-ana.
 
Kurwa ludzie, przecież to prowokator, po co mu się wpisujecie w tematy? Nie dość, że prowokuje słowem, to jeszcze awatar taki sobie ustawił. Apeluję o ignorowanie go, niech mój post (i jego odpowiedź w stylu "o co chodzi ja mowie szczerze") będzie ostatni, uprzejmie proszę.
 
Kurwa, tomano, widzać, że albo taki głupi jersteś, albo tyak jak puczi stwierdził prowokujesz, albo faktycznie Twoja wiara zaburza Ci zdolnosc prawidłowego rozumowania.



Więc to ja podsumuje ten temat:



Za streamy - chuja Ci zrobią - Ty nic nie łamiesz!



Jeśli ściągasz - to raczej łamiesz, ale na szczęście też prawdopodobnie hóóója Ci zrobią.



Zrozumiał moją analizę?!
 
Jeden ogląda pireackie filmy,sciąga muze a inny zabija,gwałci ,w stanach tacy razem siedzą w celi gróbe lata,gdzie ta sprawiedliwosc?,ja sie nie wstydze ze mam pirackie oprogramowanie w kompie i sciągam muze i filmy,wystarczy ze kupuje oryginalne gry na ps3 i xboxa 360 wydaje kilka setek miesiecznie i tak nabijam kieszenie twórcom,pracownikim i ich dzieciom,u nas gry drogie jak złoto,nie wielu na to stac a na wszystko nie wystarcze
 
Nie wiem za bardzo co ten temat ma na celu zdziałać, ale moja opinia jest taka że nie zarabiam tyle, zeby mogl sobie pozwolic na wykupywanie ppv np z gal ufc, wiec sciagam z internetu i podejrzewam ze jeszcze dlugo sie to nie zmieni.
 
Gdybyscie wiedzieli ile Terabajtow nagran sportowych w zyciu wrzucilem ... pomijam sciaganie. Jestem jak Robin Hood - zabieram bogatym i rozdaje biednym :) To moje hobby, nie moja wina, ze wszystko jest tak drogie, ze jedyne co moge robic to ogladac TV.
 
Back
Top