Strategia Esparzy na walkę z Jędrzejczyk?

Esparza lubi łapać i rzucać. To nie wystarczy gaddemit.

E:ta bardziej sssszzzzzi szzzzziiii :D
 
Last edited:
hahaha jak będzie słychać szsziiiiiiii szszsziiiiiii to znaczy, że będzie chciała obalić i Asia musi spierdalać, albo wystawiać kolano.
 
Tak to sobie może Tymkiem rzucać. Aśka szybko wstanie po obaleniu i ją poskłada w stójce
 
I'M NOT IMPRESSED.

Facet prawie rzucał się jej za plecy żeby to jakoś wyglądało.
 
To chyba było coś grubszego, niż wódeczka :boystop:

EDIT by Grzechu: @mewson Nie no, wódeczka ino dużo, a potem nagraliśmy materiał na 1,5 płyty ;)
piszę tu żeby nie ciągnąć tej głupiej dyskusji ;)
 
super,tylko nie widze żeby ten ziomek zrobił chociaż jedną obrone ;)
 
O już widze jak Asia tak lata. Mam nadzieje, ze jakieś kolano albo upper wjedzie przy jakieś próbie.
 
Jak mają się zapasy Gadelhy do zapasów Esparzy? Nie oglądałem innych pojedynków tych pań i jestem ciekaw, jak Wy to oceniacie. Asia radziła sobie z obaleniami Claudii i w dalszym ciągu szkoli te elementy, czy Gadelha jest poziom niżej niż Esparza? Czy to w ogóle nie powinno być wyznacznikiem i nie powinno być porównywane?
 
Kolano na ryj. Szału nie ma. Też mnie to tylko utwierdza w przekonaniu ... już widze pas na biodrach Asi :D, ale się skuje z radości jak wygra.
 
Wg mnie Gadelha byla trudniejszym przeciwnikiem dla Asi. ...
Obejrzałem kilka walk Carli i też tak myślę, tylko obalenia ma zdecydowanie lepsze i będzie ciężko przez pierwsze dwie rundy. Przyglądałem się kontroli w parterze jaką prezentuje Esparza i nie wiem czy lekceważyła możliwości przeciwniczek, ale wyglądało to średnio, za to fajnie robi obejścia i zmiany pozycji.
Dlatego ciekawi mnie jaką taktykę wymyślili Bońkowski z Derlaczem? Gdyby dali Carli szansę na spompowanie się w pierwszych dwóch rundach i odebrali jej szybkość przy obaleniach, Aśka mogłaby zdominować ją do końca walki
 
Prawda jest taka, że to nie jest matematyka i niczego do końca nie jesteśmy w stanie "wyliczyć". Teoretycznie słabszy zawodnik może nie leżeć swojemu przeciwnikowi.
Asia do tej pory walczyła z mniej dynamicznymi zawodniczkami, ale obdarzonymi dość sporą siłą fizyczną. Jak to będzie wyglądać z takim wściekłym królikiem jak Carla ... okaże się w niedzielę.
 
Dlaczego Esparza zatrzyma swoj tytul czyli ocena obu zawodniczek na foxsports.com.

Zgadzam sie, ze kardio moze okazac sie w 5 rundowej walce czynnikiem decydujacym. Moge zrozumiec, ze tu teoretycznie mozna przyznawac przewage Carli, ktora juz walczyla na dystansie 25 minut. Jednak mam wrazenie, ze koncentrujac sie na silnych ciosach na gore w wykonaniu Joasi, wiele osob pomija jej fenomenalne ciosy na korpus, ktore bardzo mocno zredukuja swietne kardio przyjmujacej je Amerykanki. Jestem pewny, ze takich Esparza nigdy jeszcze w walce nie doswiadczyla i jesli walka dojdzie do rund mistrzowskich bedzie to bardzo odczuwalne i widoczne.

E: Ostatnia pozycja w tym zestawieniu nieco mnie rozbawila. Jesli ktos ma tu miec przewage w sferze mentalnej czy psychologicznej to z pewnoscia nie jest to Carla Esparza.

030915-UFC-H2H-Esparza-vs-Jedrzejczyk-CP-CH.jpg

030915-UFC-H2H-Esparza-vs-Jedrzejczyk-IA-CH.jpg
 
Back
Top