STO LAT!

Anonymous

NoLife FC
999AMP_Jason_Biggs_062.jpg








NAJLEPSZEGO!!!:-)
 
Jason Biggs (człowiek ze zdjęcia) urodziny ma 12 maja więc nie kapuje o co chodzi z tym tematem...
 
ale wy jesteście ludzie betony. Kaczka na prawdę good idea i dosc smieszna, nie wiem co wam odbije, na siłe chcecie pokazać jacy jestescie dorosli, wspolczuje waszym przyszlym badz terazniejszym dziecią,dziewczynom. Tidzej jak masz urodziny to seta ;))
 
no koles podobny do TJ'a,sto lat! zawsze twierdzilem,ze koziorozce to wybitne jednostki. BTW ja mam urodziny jutro :-)
 
Sory ale nie spędzam przed kompem po 50 godzin dziennie nie potrafie z twarzy rozróżnić nikogo z redaktorów. więc ciężko mi skminić wasze żarty więc chopie nie rzucaj się jak widły w gnoju :D
 
ale wy jesteście ludzie betony. Kaczka na prawdę good idea i dosc smieszna, nie wiem co wam odbije, na siłe chcecie pokazać jacy jestescie dorosli, wspolczuje waszym przyszlym badz terazniejszym dziecią,dziewczynom


A w sygnaturze: "Pozdro kaczka". Jesteś jego fanem? Gratuluję idola. :-)



A jak już wlazłem w ten temat... Stówka Tidżej.
 
No co jak co, ale Tidzeja z twarzy nie znać to już po prostu skandal :)
 
Ten temat jest całkowicie zbędny ale dziękuje. Przynajmniej zobaczyłem pierwsze zdjęcie, na którym rzeczywiście przypominam Jasona Biggsa.
 
@ninja149



Żadna planeta w naszym Układzie Słonecznym nie ma doby trwającej 50 godzin. :-)
 
Na Plutonie trwa 153 godzin (za moich czasów Pluton był planetą!).
 
Zaspamuje, pisałem w Hyde, ale i tak jeszcze raz najlepszego, oby rocksi i Twoje koszule rosły w siłę, a [strike]indiańskie[/strike] indonezyjskie dziewczyny je doceniały :)!
 
Pluton jest planetą karłowatą teraz : )



Tak samo jak Ceres, Eris, Haumea i Makemake.
 
myslalem, ze dla gwiazdy polskiego MMA Kamila 'Vanderleia' Bazelaka tez sie znajda zyczenia i co, dyskryminacja lekka.



najlepszego! :-)
 
No wszystkiego najlepszego. Kaczka mógł już dokleić tą(tę?) koszule w paincie ;]
 
(za moich czasów Pluton był planetą!).


No nie rób się Tomek już taki stary :) sam pisałeś, że jesteś przed 30stką, więc jeszcze młodzieniaszek :)
 
Back
Top