Starsze, klasyczne gierki

Colin McRae 2
Tony Hawk 2
Tenchu 2
Syphon Filter
Tekken 3

Nie numeruję która na szczycie czy jakkolwiek inaczej bo to nie ma sensu.. Całe dzieciństwo spędzone przed TV i pegazusem, później PSX wraz z bratem i tatą było TOPem
:jon:


I tak jak poprzednik napisał, ja też nie wracam do starych gier, kiedyś kupiłem serię Tomb Raider z PSN ech oczy wypalało o grywalności lepiej nie wspominać...
Rikimaru jeden z moich ulubionych bohaterów.
 
Pewnie, wszystkie dobre taktyki to był sztos. Jedynka, dwójka, dodatki, komandosi, xcom, no i kilkanaście innych tytułów było piłowane w każdym możliwym wariancie i schemacie rozgrywki. Ech... Nawet udawane taktyki jak cannon fodder 1&2 :antonio:


Klasa mordo :cmgkeepgoing:
 
Moje stare ulubione:
Metal Gear Solid 1 i 3
Silent Hill 1 i 2
Resident evil 4 ( wcześniejsze z nieruchomą kamerą to zawsze było dla mnie niegrywalne gówno)
Gta seria od trzeciej (1 i 2 widok z góry gdzie wtedy był już Driver na PSX z pełnym 3D)
Driver 1,2,3 choć trzecia część mnie zawiodła to i tak grałem jak pojebany
Gran Turismo seria od 1 do 7. Choć ostatnie dwie części to już tylko z sentymentu. Kto kupuje na pierwszy samochód fure którą dobrze mu się jeździło na konsoli?
Seria Tomb Raider 1-4 która później wpadła w wielki dołek ale i tak gralem we wszystkie
Quake ll
Tenchu 1 i 2
Resistance fall of Man (w sumie na premierę PS3 nie było nic ciekawego to kupiłem i zostałem tam na 3,5 roku oraz wymordowalem prawie 400.000 przeciwników na sieci)
Uncharted 1
Finał fantasy VII (mam nadzieję że pociagną dalej ten temat bo pierwszy rodział w midgar wypadł rewelacyjnie).
 
Spellforce The Order of Dawn :tellmemore:
orig_9304397393fadfa02ae121d3ab4018a3.jpg
 
Jak komuś tęskno za Cannon Fodderem z odrobiną Jagged Alliance (ekwipunek, czołganie się, snajperki, etc) to sprawdźcie sobie Team Six - Armored Troops na telefonie, całkiem podobne, wręcz widać inspirację tymi tytułami.
 
Ze starych gierek..
Resident Evil 1,4
Tekken 3
MediEvil 1 i 2
Diablo 2
Sacred
Dungeon Siege
Star Wars:KOTOR
Colin McRae rally 2
Gran tourismo 2
Mu Online
Lineage 2
Cannon Fodder
 
Back
Top