Starsze, klasyczne gierki

ale ja chce miec juz ja jutro, za ostro sie napalilem:lol:
Jak masz kase to kupuj przecież. Dla mnie nie warto, na wszystkim możesz teraz odpalić emulator, telewizor, komórka, raspberry, mikrofalówka.

Edit
Ale jak już kupować to coś takiego



:antonio::antonio:
 
@yonigga
Nintendo Classic Mini: NES
T0FX38U.png


a ekrany w zagłówkach już siedzą?
Ekrany to siedzialy od zawsze, pytanie bylo tylko gdzie sie wpiac :) Ale banał taki wyszedł, że nawet o to nie podejrzewalem tego systemu video. Jak na razie bylo grane chyba 2x.

Jak masz kase to kupuj przecież. Dla mnie nie warto, na wszystkim możesz teraz odpalić emulator, telewizor, komórka, raspberry, mikrofalówka.

Edit
Ale jak już kupować to coś takiego



:antonio::antonio:

No pady wypadaloby i tak kupic, inaczej to lipa :) No chyba ze pady juz ma...
 
i tak przeplaciles nigga. ja sie w chuja nie dam robic, na poczatku bylo za 60 euro a teraz kurwa jak sie ludzie na to rzucili to jest po 120... chyba ich pokurwilo
 
i tak przeplaciles nigga. ja sie w chuja nie dam robic, na poczatku bylo za 60 euro a teraz kurwa jak sie ludzie na to rzucili to jest po 120... chyba ich pokurwilo
to wiadome ze przeplacilem ale mam wyjebane na to, chcialem miec to na drugi dzien z ranca i mialem
 
gierki sie do tego wgrywa czy jak to dziala? ja to czekam na nintendo 64 mini bo takie chodzily ploty ze ma wyjsc w tym roku
Instalujesz na karcie retropie i masz wszystkie emulatory do N64 bodaj. Gry z PSX działają na bank. Wrzucasz gry do folderu albo dodajesz przez sieć domowa. Trochę dłubania z konfiguracja ale elegancko pyka.
Też czytałem o mini 64. Pewno wyjdzie widząc jakie zainteresowanie było nesem i snesem. Przerabiales swoją konsolkę?
 
Back
Top