Stallone i DeNiro atakują MMA, Chael Sonnen staje w obronie

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks


Zapowiedź kinowej premiery filmu „Legendy ringu” (ang. Grudge Match), który w zeszłym roku wszedł na ekrany amerykańskich kin. W głównych rolach występują Robert De Niro i Sylwester Stallone. W filmie pojawiają się także gwiazdy związane z MMA i boksem, m.in. Mike Goldberg, Michael Buffer, Mike Tyson, Evander Holyfield, Roy Jones Jr. oraz bohater poniższej zapowiedzi – Cheal Sonnen.


Stallone i DeNiro atakują MMA, Chael Sonnen staje w obronie
 
Oglądanie końcówki nie należy do przyjemnych rzeczy, motyw z rozwalonym stołem zawsze kojarzy mi się z Wrestlingiem :-)



Czekam na "Legendy ringu 2: Zemsta Chaela" :-)
 
Hehe no dokładnie ale podoba mi się jak Sonnen się wkreca w biznes rozrywkowy :)
 
Rocky 7: In the Cage



Rocky po rozbiciu kilku pokoleń czołowych bokserów próbuje sił w klatce. O tytuł z Chaelem może być ;]
 
Dziwne, że akurat Chael wzorujący się na wrestlerach czuje się obrażony przez to porównanie :-)
 
przeciez Grudge Match juz lata po torrentach... i to w dobrej wersji. :)



Chael dobry!
 
Scenka fajna. Chociaż jeśli ją traktować serio to jakiś piramidalny absurd. Chyba już nikt w to nie uwierzy, a scenka tradycyjnie zrobiona przez samego Stallone, żeby się dowartościować ;]
 
Haha, czytajac nagłówek zastanaiwałem się, czy to możliwe, zeby tak było na prawdę, ale doszedłem do wniosku, że to na pewno jakiś film. Nie myliłem się :)



Zakończenie rodem z wrestlingu, rozwalenie stołu komentatorskiego. Są jaja :D
 
Dobrze Sylwek, jazda z leszczem :D! Sonnen powinien jeszcze przeprosić i pocałować pierścieć Ala Capone ;)
 
Back
Top